Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu nr 9

2019-01-18 08:01:49(ost. akt: 2019-01-18 08:08:28)

Autor zdjęcia: archiwum przedszkola nr 9

Dzieci 6 letnie z grupy „Żabki” z Przedszkola Publicznego nr 9 w Bartoszycach w dniu 16 stycznia uroczyście obchodziły Dzień Babci i Dziadka ze swoimi kochanymi Babciami i Dziadkami. Była to świetna okazja, żeby spotkać się z Babcią i Dziadkiem w naszym przedszkolu i wspólnie świętować tak ważny dzień.
Tradycją już stało się, że w tym czasie wnuki składają życzenia swoim dziadkom,  nauczycielki przygotowują z dziećmi program artystyczny a rodzice słodki poczęstunek.

Dzieci przy pomocy nauczycielek już kilka dni przed świętem Babci i Dziadka wykonywały własnoręcznie i starannie laurki, które wręczyły swoim ukochanym dziadkom w dniu ich święta.

Niezwykli goście ze wzruszeniem oglądali występ swoich wnucząt, nagrodzili ich gromkimi brawami, uściskami i całusami oraz podziękowali za piękne laurki.

Po części oficjalnej nie mogło zabraknąć wspólnych zabaw Babć i Dziadków z dziećmi przy wesołej muzyce.

Dziadkowie rozpoznawali własne wnuki po głosie- odsłuchiwali z nagrania to, co mówi o nich wnuk lub wnuczka, tańczyli czaczę z balonem oraz bawili się z wykorzystaniem chusty animacyjnej.

Na zakończenie uroczystości wszyscy zaproszeni goście wykonali pamiątkowe zdjęcie ze swoimi wnukami oraz wpisali się na pamiątkę do kroniki grupowej. To był wyjątkowy i niezapomniany dzień.

Joanna Wojciechowicz, Ewa Reut


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Artykuł internauty

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5