18. kolejka klasy okręgowej: Victoria Bartoszyce — Mazur Pisz

2018-03-30 10:21:28 (ost. akt: 2018-03-30 10:46:30)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W Wielką Sobotę 31 marca rozegrana zostanie 18. kolejka piłkarskiej klasy okręgowej. Victoria Bartoszyce zagra u siebie z Mazurem Pisz. Początek spotkania o g. 16.
W Victorii sporo działo się w tym tygodniu. Najważniejsza sprawa to zmiana trenera drużyny seniorów. Nowego szkoleniowca Łukasza Pyrzaka z Reszla będzie można zobaczyć już podczas sobotniego spotkania, choć drużynę poprowadzi jeszcze wspólnie z dotychczasowym trenerem Mirosławem Rusieckim.

Gospodarze bardzo potrzebują punktów. Na inaugurację rundy przegrali w Bartoszycach derby z Cresovią Górowo Iławeckie, a ich mecz w poprzedniej kolejce z Warmią Olsztyn został przełożony na 18 kwietnia.

Victoria zajmuje w tabeli 13. miejsce (17 pkt, 4-5-7, bramki 32:34). Tyle samo punktów ma również będący za nią Żagiel Piecki, a przedostatni DKS Dobre Miasto traci do bartoszyczan 5 pkt.

Dla Mazura Pisz będzie to dopiero pierwszy mecz w tej rundzie. Nienadające się do gry boiska spowodowały, że przełożone zostały jego wcześniejsze spotkania z Warmią Olsztyn i Czarnymi Olecko (oba u siebie).

Za Victorią może przemawiać statystyka. Licząc od sezonu 2002/2003, bartoszyczanie grali z Mazurem u siebie 11-krotnie i ani razu nie przegrali. Wygrali w tym czasie 8 spotkań, a 3 kończyły się remisami.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie zakończył się wyjazdowym zwycięstwem klubu z Bartoszyc (5:3).


kwk

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5