Mistrzostwa powiatu w futsalu: lider stracił pierwsze punkty

2015-12-07 09:37:47(ost. akt: 2015-12-07 14:52:05)

Autor zdjęcia: Sławomir Kirkuć/BOSiR

Nie ma już w futsalowych mistrzostwach powiatu drużyny z kompletem zwycięstw. Prowadzący w tabeli Delux stracił punkty z KS Wojciechy.
Największą niespodzianką minionego weekendu był remis Deluxu z KS Wojciechy. Wynik został ustalony już do przerwy.

Pierwsza zdobyła gola drużyna z Wojciech — w 6. minucie trafił Gabriel Galiński, jeden z kandydatów w plebiscycie na 10 Najpopularniejszych Sportowców Miast i Gmin Powiatu. Wyrównał Tomasz Husak, który już po syrenie kończącej pierwszą połowę wykorzystał rzut karny.

Na czoło klasyfikacji strzelców wysunął się Łukasz Pawłowski. Zawodnik 20 BBZ zdobył w ostatni weekend aż 12 goli, w tym 9 przeciwko Junior Łynie Sępopol.

Klasyfikacja fair play: 1. WM-Glass 23 pkt, 2. 20 BBZ 26, 3. Mar-Vol 32 (...) 14. Granica 49, 15. Spytajny 50, 16. Dzbany 57.