Granica prowadziła do przerwy, ale nie utrzymała wyniku

2015-08-08 19:22:40(ost. akt: 2015-08-08 19:27:18)
W premierowej kolejce piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy nie zdołała zdobyć choćby punktu w meczu przed swoją publicznością z Vęgorią Węgorzewo.
Granica prowadziła do przerwy 1:0. Bramkę dla gospodarzy strzelił Rafał Złonkiewicz.

Niestety, w drugiej połowie do siatki trafiali już tylko gracze Vęgorii. Dwa gole zapewniły im wygraną 2::1 na otwarcie nowego sezonu.

Granica kończyła mecz w dziewięciu.W 85. min drugą żółtą kartkę zobaczył Grzegorz Adamczuk, a w drugiej minucie doliczonego czasu sędzia wyrzucił z boiska za faul Mateusza Suchockiego.