Granica wiosną tylko wygrywa. Trzeci raz z rzędu

2015-04-11 18:17:23(ost. akt: 2015-04-11 18:23:26)
Jeszcze do przerwy na boisku w Bezledach, gdzie broniąca się przed spadkiem z klasy okręgowej Granica grała z absolutnym outsiderem grupy 1 MKS Jeziorany, nie padła żadna bramka, ale w drugiej połowie worek się rozwiązał.
Granica wygrała z ostatnim w tabeli MKS 3:0. Bramki dla gospodarzy strzelili Dawid Kuzia, Grzegorz Adamczuk, a wynik ustalił Michał Kurywczak.

To trzecie z rzędu zwycięstwo Granicy tej wiosny. Po pierwszej części sezonu drużyna była poważnie zagrożona spadkiem, ale 9 punktów w trzech meczach przybliża zespół do wykonania zadania.

W tabeli, bez względu na inne wyniki, Granica będzie zajmować 10. miejsce (24 pkt, bramki 29:49). W następnej kolejce zagra na wyjeździe z Wilczek Wilkowo.