Sparingi: Victoria zagrała z MKS Korsze

2015-02-18 20:14:59(ost. akt: 2015-02-18 20:29:46)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Środowy wieczór 18 lutego dla piłkarzy Victorii Bartoszyce oznaczał mecz kontrolny z trzecioligowcem z Korsz. Sparing przyniósł cztery gole.
Pierwsi do siatki trafili goście z Korsz, ale zaledwie trzy minuty później lewą stroną pola karnego przedarł się Mateusz Zawadzki i doprowadził do remisu.

Ten utrzymywał się do 37. minuty, kiedy ten sam zawodnik zdecydował się na strzał z ok. 30 m, po którym piłka wpadła do siatki rywali.

Był to raczej niespodziewany gol, bo przewagę mieli rywale, ale albo świetnie bronił Błażej Jodko, albo trafili w słupek, albo zmierzającą do siatki piłkę wybijał Remigiusz Osiński.

W pierwszych fragmentach drugiej połowy bartoszyczanie mogli podwyższyć wynik. Niezłe okazje mieli M. Zawadzki i Przemysław Mazurek, Damian Zawadzki trafił w poprzeczkę, a Marcin Kuśnierz nie wykorzystał sytuacji sam na sam.

Im bliżej było jednak końca, tym częściej do głosu dochodziły Korsze. Trener gospodarzy Kamil Szajda dokonywał w składzie roszad, co jednak odbijało się na grze i coraz więcej pracy miał broniący w drugiej połowie Karol Czupajło.

Bramkarz Victorii świetnie spisał się kilka razy, a skapitulował dopiero po strzale z rzutu karnego.

W sobotę o g. 14 Victoria zagra w Bartoszycach z DKS Dobre Miasto.