Odblaskowe dzieciaki w listopadową szarugę

2014-11-17 10:00:14 (ost. akt: 2014-11-17 10:05:42)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

"Nasza szkoła cała świeci, bo ma bardzo dużo odblaskowych dzieci" — takim okrzykiem dzieci z "zerówki" w Krawczykach podsumowały niedawne spotkanie w szkole z policjantem Krzysztofem Leśniewskim.
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Krawczykach gościła przedstawiciela policji – sierżanta Krzysztofa Leśniewskiego. Okazją do spotkania było podsumowanie akcji propagującej bezpieczeństwo na drodze "Bezpieczna droga do szkoły i przedszkola".

Dzieci z oddziału przedszkolnego w formie występu artystycznego zaprezentowały swoją wiedzę kolegom i koleżankom z klas I–III na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zaproszony gość podkreślił, jak ważne są sygnały i znaki odblaskowe. Nawiązał również do podstawowych zasad ostrożności w kontaktach z nieznajomym, przypomniał numery telefonów alarmowych. Na zakończenie wręczył dzieciom znaczki odblaskowe, a one zobowiązały się, że będą je zawsze nosić.

Dzięki wsparciu Urzędu Gminy uczniowie wyposażeni w materiały edukacyjne (kamizeli odblaskowe, broszury, plakaty, znaczki odblaskowe) mogli włączyć się do ogólnopolskiej akcji oraz w atrakcyjny sposób zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa.

Beata Szymko,
dyrektor szkoły

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. z #1561694 | 83.24.*.* 19 lis 2014 21:22

    dzieciaki fajne roześmiane widać ze zadowolone,ale P.policjant jakiś taki"" kulisty"!!czy dogoni złodzieja czy przecisnie się przez dziure w plocie!?

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5