Wojciechy: Pstrokate sałatki

2014-10-29 12:25:35(ost. akt: 2014-10-29 12:28:08)

Autor zdjęcia: Teresa Bryła

Pysznie, zdrowo, kolorowo było w szkole w Wojciechach. Dzieci z klasy I przygotowały samodzielnie kolorowe sałatki owocowe. Wybrały też klasowego szefa kuchni.
23 października dzieci z klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Wojciechach, które wiedzą jak należy dbać o zdrowie, zrobiły wspólnie sałatkę owocową.

Pod czujnym okiem Pani starannie pokroiły umyte wcześniej owoce i razem wymieszały. A później z wielkim apetytem rozpoczęły degustację. Praca przy krojeniu owoców była nie tylko okazją do wielu pytań o jakość owoców, ich smak i wygląd, ale przede wszystkim do wzajemnej integracji i wspólnej radości.

Na koniec dzieci wybrały klasowego szefa kuchni oraz zrobiły z przyniesionych warzyw kukiełkę według własnego pomysłu.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaTen tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: teresa

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5