Dzięki tym umiejętnościom, możesz zdobyć ciekawą pracę

2014-09-03 17:16:35(ost. akt: 2014-09-04 18:42:26)

Autor zdjęcia: archiwum MCK OHP Bartoszyce

Nową szansę na zdobycie kwalifikacji zawodowych i ostatecznie na zdobycie pracy oferuje, po raz kolejny, Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Bartoszycach. Program „Równi na rynku pracy” skierowany jest do młodych. Możliwe jest zdobycie prawa jazdy oraz stypendia.
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Bartoszycach zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 „Równi na rynku pracy”.

Skierowany jest on do osób w wieku 18-24 lata, a jego celem jest aktywizacja zawodowa osób młodych pozostających bez zatrudnienia, nie uczących się, których ograniczenia materialne i środowiskowe, a także brak kwalifikacji zawodowych, zbyt niskie kwalifikacje zawodowe lub kwalifikacje zawodowe niedostosowane do potrzeb rynku pracy oraz brak doświadczenia zawodowego i wiedzy na temat skutecznych metod poszukiwania pracy, utrudniają samodzielne nabycie umiejętności umożliwiających wejście na rynek pracy i gwarantujących udany start życiowy.

W ramach projektu zapewniamy bogaty wachlarz indywidualnie dobranego wsparcia w postaci szkolenia zawodowego, kursu prawa jady kat. B, szkolenia z zakresu wybranego języka obcego, komputerowego, stażu u pracodawcy wraz ze stypendium. Dodatkowo uczestnicy projektu zostaną objęci wsparciem w postaci bezpłatnego wyżywienia, zwrotu kosztów dojazdu na zajęcia, ubezpieczeniem NNW, zwrotu kosztów opieki nad dzieckiem.

Szczegółowe informacje na temat udziału w projekcie można uzyskać zgłaszając się osobiście do siedziby Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Bartoszycach, mieszczącej się przy ulicy Hubalczyków 2. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45- 15.45. Telefon: 89-762-03-48.

Magdalena Jaszak

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Przybłęda z Przybędowa #1477283 | 79.185.*.* 4 wrz 2014 23:51

    Jakąkolwiek pracę!!! Ludzie chcą żyć, jeść, uczyć się, mieć na lekarstwa czyli normalnie egzystować

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

  2. ? #1476048 | 195.136.*.* 3 wrz 2014 17:42

    Zwłaszcza "ciekawa pracę"!

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5