Gorąco na finiszu plebiscytu na Człowieka 25-lecia. [ZOBACZ AKTUALNY RANKING]

2014-08-30 10:41:15(ost. akt: 2014-08-30 10:50:34)
Adam Ołdakowski wysunął się na prowadzenie w plebiscycie na Człowieka 25-lecia. W swoich kategoriach liderami są tez Danuta Zalewska i Tomasz Deluga. Wszystko jednak może się zmienić.
Według Państwa ważnym w minionym 25-leciu wydarzeniem były starcia rolników Samoobrony z policją na drodze krajowej nr 51 oraz oddanie do użytku Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach.

Plebiscyt trwa do końca sierpnia, a we wrześniu obszernie przedstawimy zwycięzców na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na naszej stronie internetowej.

Wyniki ogłosimy, po zsumowaniu kuponów oraz SMS-sów, na łamach Gońca Bartoszyckiego 5 września.

Skąd pomysł na plebiscyt?

Minęło 25 lat przemian ustrojowych, gospodarczych, politycznych i społecznych w naszym kraju. To znakomita okazja do docenienia osób, które w tym czasie wyróżniły się swym działaniem, kształtowały zmiany zachodzące w naszym powiecie, miały wpływ na życie jego mieszkańców, choćby przez działalność społeczną, sportową, gospodarczą czy samorządową.
Kapituła złożona z dziennikarzy "Gońca" wytypowała osoby, inwestycje i wydarzenia, które jej zdaniem miały znaczący wpływ na ostatnie ćwierć wieku w powiecie

Głosy w plebiscycie można oddawać już nie tylko na kuponach, które drukujemy w "Gońcu Bartoszyckim", ale również za pomocą SMS-ów. W przypadku kuponów sprawa jest prosta: należy go wypełnić, wyciąć z gazety i dostarczyć do naszej redakcji osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Z SMS-ami sprawa też nie jest skomplikowana. Aby zagłosować, należy wysłać wiadomość pod numer 7148 o treści:

GB.CD.X, w przypadku gdy głosujemy na "Człowieka 25-lecia w Powiecie Bartoszyckim".

GB.ID.X, w przypadku gdy głosujemy na inwestycję 25-lecia.

GB.WD.X, w przypadku gdy głosujemy na wydarzenie i inwestycję 25-lecia.


Kaźdy wyżej wymieniony "X "oznacza numer przypisany każdemu kandydatowi i propozycji (listy poniżej).

Jeżeli zatem chcemy oddać swój głos na np. ks. Mieczysława Szablę, treść SMS-a będzie wyglądała następująco: GB.DC.76. Koszt jednej wiadomości to 1 zł + VAT.

Głosowanie trwa do 31 sierpnia, do tego też terminu czekamy na kupony i SMS-y.ZOBACZ AKTUALNY RANKING

SAMORZĄD, SPOŁECZEŃSTWO, SPORT


INWESTYCJE


WYDARZENIE2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5