Remis uratowany w doliczonym czasie

2014-08-28 12:46:00(ost. akt: 2014-08-28 13:11:05)
Rafał Złonkiewicz (z lewej) uratował Granicy jeden punkt

Rafał Złonkiewicz (z lewej) uratował Granicy jeden punkt

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Miały być łatwe trzy punkty, a dopiero w doliczonym czasie Granica Bezledy uratowała remis z pozostającym do tej pory bez punktów MKS Jeziorany. Gola strzelił Rafał Złonkiewicz.
Niezbyt mocnych rywali miała w ostatnich dwóch kolejkach Granica Bezledy. W klubie liczono, że mecze z Kłobukiem Mikołajki oraz MKS Jeziorany przyniosą mu komplet punktów, tymczasem oba spotkania zakończyły się remisami.

W 5. kolejce w Jezioranach gospodarze szybko objęli prowadzenie, a Granica niemal do ostatniej chwili biła głową w mur.

Wyrównać się udało dopiero w doliczonym czasie. Od kilku minut Rafał Złonkiewicz, zamiast trzymać w ryzach obronę, grał już w ataku. Jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy Granicy przyjął piłkę na klatkę piersiową i stojąc kilka metrów od bramki uderzył mocno pod poprzeczkę.

— Jeziorany strzeliły gola, a potem zamurowały swoją bramkę. Dobrze, że choć zremisowaliśmy, ale tak się dzieje, jeśli punkty dopisujemy sobie już przed meczem. A przecież nikt ich za darmo nie odda. Nawet, jeśli po drugiej stronie stoją "juniorzy" — powiedział grający trener Granicy Przemysław Mikulak.

Drużyna z Bezled jest po pięciu kolejkach na 10. miejscu w tabeli (6 pkt, bramki 4:4). W sobotę czeka ją mecz u siebie z Wilczkiem Wilkowo (g. 16), który w tej rundzie nie prezentuje się rewelacyjnie — 14. miejsce i 4 pkt.


kwk

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Już jutro w kioskach najnowsze, jak zwykle ciekawe, wydanie naszego tygodnika.
Polecamy!


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5