Granica grała z Kłobukiem, czyli remis i przestrzelony karny

2014-08-23 18:15:36(ost. akt: 2014-08-23 18:23:08)
Podziałem punktów zakończył się mecz 4. kolejki piłkarskiej klasy okręgowej Granica Bezledy - Kłobuk Mikołajki.
Granica objęła prowadzenie tuż przed przerwą. W 44. minucie gola strzelił Adrian Sokołowski.

- Tak naprawdę powinniśmy byli prowadzić do przerwy kilkoma bramkami, bo okazji stworzyliśmy mnóstwo - powiedział Jan Radziul, kierownik drużyny gospodarzy.

W drugiej połowie padł tylko jeden gol, niestety dla gości. W 47. minucie do siatki Granicy trafił Krupiński i taki wynik utrzymał się już do końcowego gwizdka sędziego.

Mecz nie musiał się tak jednak skończyć. W 85. minucie gospodarze mieli rzut karny. Pechowo uderzył jednak Rafał Złonkiewicz i piłka minęła bramkę Kłobuka.

W następnej kolejce w środę 27 sierpnia drużyna z Bezled zagra na wyjeździe z MKS Jeziorany.