Dzięki tym umiejętnościom, możesz zdobyć ciekawa pracę

2014-08-19 13:18:16(ost. akt: 2014-08-19 14:15:08)

Autor zdjęcia: archiwum MCK OHP Bartoszyce

Nową szansę na zdobycie kwalifikacji zawodowych i ostatecznie na zdobycie pracy oferuje, po raz kolejny, Młodzieżowe Centrum Kariery Ochotniczych Hufców Pracy w Bartoszycach. Program „Równi na rynku pracy” skierowany jest do młodych. Możliwe jest zdobycie prawa jazdy oraz stypendia.
Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Bartoszycach zaprasza do udziału w projekcie współfinansowanym z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 „Równi na rynku pracy”.

Skierowany jest on do osób w wieku 18-24 lata, a jego celem jest aktywizacja zawodowa osób młodych pozostających bez zatrudnienia, nie uczących się, których ograniczenia materialne i środowiskowe, a także brak kwalifikacji zawodowych, zbyt niskie kwalifikacje zawodowe lub kwalifikacje zawodowe niedostosowane do potrzeb rynku pracy oraz brak doświadczenia zawodowego i wiedzy na temat skutecznych metod poszukiwania pracy, utrudniają samodzielne nabycie umiejętności umożliwiających wejście na rynek pracy i gwarantujących udany start życiowy.

W ramach projektu zapewniamy bogaty wachlarz indywidualnie dobranego wsparcia w postaci szkolenia zawodowego, kursu prawa jady kat. B, szkolenia z zakresu wybranego języka obcego, komputerowego, stażu u pracodawcy wraz ze stypendium. Dodatkowo uczestnicy projektu zostaną objęci wsparciem w postaci bezpłatnego wyżywienia, zwrotu kosztów dojazdu na zajęcia, ubezpieczeniem NNW, zwrotu kosztów opieki nad dzieckiem.

Rekrutacja trwa do końca sierpnia br. Szczegółowe informacje na temat udziału w projekcie można uzyskać zgłaszając się osobiście do siedziby Młodzieżowego Centrum Kariery OHP w Bartoszycach, mieszczącej się przy ulicy Hubalczyków 2. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.45- 15.45. Telefon: 89-762-03-48.

Magdalena Jaszak

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. cicha pięść #1467454 | 212.160.*.* 22 sie 2014 20:26

    No tak, za darmo wyszkolić, dac diety i może jeszce prace załatwić dożywotnią? Ludzie kto zrobił z was takie niemoty?

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz

  2. Grzmiąca Pięść #1466672 | 83.9.*.* 22 sie 2014 00:02

    Podajcie do publicznej wiadomości ile zarobią za prowadzenie szkolenia koordynatorzy i ile osób po ich ukończeniu otrzymało pracę. Ostatnio panuje plaga wszelkiego typu szkoleń, po których bezrobotni są dalej bezrobotnym i wykluczonymi a kasa szerokim strumieniem zasila konta koordynatorów ( ok. 5 tysia) za jedno szkolenie Howgh.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5