Władysław Bogdanowicz prowadzi w plebiscycie dwudziestopięciolecia

2014-08-15 09:35:05(ost. akt: 2014-08-15 11:44:27)
Na półmetku plebiscytu prowadzą: Danuta Zalewska, Władysław Bogdanowicz (na zdjęciu) i Tomasz Deluga.

Na półmetku plebiscytu prowadzą: Danuta Zalewska, Władysław Bogdanowicz (na zdjęciu) i Tomasz Deluga.

Autor zdjęcia: Tomasz Miroński

Władysław Bogdanowicz zdecydowanie prowadzi w plebiscycie na Człowieka 25-lecia. W swoich kategoriach liderami są tez Danuta Zalewska i Tomasz Deluga.
Według Państwa ważnym w minionym 25-leciu wydarzeniem były starcia rolników Samoobrony z policją na drodze krajowej nr 51 oraz oddanie do użytku Szpitala Powiatowego im. Jana Pawła II w Bartoszycach.

Plebiscyt trwa do konca sierpnia, a we wrześniu obszernie przedstawimy zwycięzców na łamach Gońca Bartoszyckiego oraz na naszej stronie internetowej.

Skąd pomysł na plebiscyt?

Minęło 25 lat przemian ustrojowych, gospodarczych, politycznych i społecznych w naszym kraju. To znakomita okazja do docenienia osób, które w tym czasie wyróżniły się swym działaniem, kształtowały zmiany zachodzące w naszym powiecie, miały wpływ na życie jego mieszkańców, choćby przez działalność społeczną, sportową, gospodarczą czy samorządową.
Kapituła złożona z dziennikarzy "Gońca" wytypowała osoby, inwestycje i wydarzenia, które jej zdaniem miały znaczący wpływ na ostatnie ćwierć wieku w powiecie

Głosy w plebiscycie można oddawać już nie tylko na kuponach, które drukujemy w "Gońcu Bartoszyckim", ale również za pomocą SMS-ów. W przypadku kuponów sprawa jest prosta: należy go wypełnić, wyciąć z gazety i dostarczyć do naszej redakcji osobiście lub za pośrednictwem poczty.

Z SMS-ami sprawa też nie jest skomplikowana. Aby zagłosować, należy wysłać wiadomość pod numer 7148 o treści:

GB.CD.X, w przypadku gdy głosujemy na "Człowieka 25-lecia w Powiecie Bartoszyckim".

GB.ID.X, w przypadku gdy głosujemy na inwestycję 25-lecia.

GB.WD.X, w przypadku gdy głosujemy na wydarzenie i inwestycję 25-lecia.


Kaźdy wyżej wymieniony "X "oznacza numer przypisany każdemu kandydatowi i propozycji (listy poniżej).

Jeżeli zatem chcemy oddać swój głos na np. ks. Mieczysława Szablę, treść SMS-a będzie wyglądała następująco: GB.DC.76. Koszt jednej wiadomości to 1 zł + VAT.

Głosowanie trwa do 31 sierpnia, do tego też terminu czekamy na kupony i SMS-y.

Najnowsze wydanie "Gońca Bartoszyckiego" wyjątkowo w czwartek 14 sierpnia.
Zapraszamy do kiosków i punktów sprzedaży!


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5