Pożegnali swoje przedszkole

2014-07-02 12:13:14 (ost. akt: 2014-07-02 12:27:06)

Autor zdjęcia: Justyna Pimpis

Starszacy z przedszkola nr 2 w Bartoszycach mają za sobą swoje pierwsze pożegnanie z placówką edukacyjną. Pożegnali się ze swoim przedszkolem podczas specjalnie dla nich zorganizowanych uroczystości.
Przedszkole Publicznym nr 2 w Bartoszycach przez dwa dni żegnało swoich absolwentów. 24 i 25 czerwca odbyły się uroczystości "Pożegnania przedszkola” przez dzieci 5 i 6-letnie z grupy "Pszczółki”, „Wiewióreczki” i „Jeżyki”.

Były to uroczyste i wyjątkowe dni pełne wspomnień, wzruszeń dla wszystkich zebranych rodziców, nauczycielek, pracowników przedszkola, a w szczególności dla dzieci.

W odświętnych strojach dzieci tradycyjnie rozpoczęły uroczystość zakończenia roku szkolnego polonezem. Następnie przedstawiły program artystyczny składający się z wierszy, piosenek i tańca.

W uroczystości wzięły udział dzieci młodsze, które pożegnały starszaków i wręczyły im upominki. Pani dyrektor na pamiątkę pożegnania przedszkola wręczyła starszakom dyplomy, książeczki i zdjęcia.

Po części artystycznej, na zakończenie uroczystości, dla wszystkich dzieci pięcioletnich i sześcioletnich niespodzianką był tort. Przy wspólnym słodkim poczęstunku dzieci miło spędziły ostatnie chwile pobytu w przedszkolu. Naszym tegorocznym absolwentom życzymy sukcesów w nauce, dużo uśmiechu i wiele radosnych chwil w szkole.

Justyna Pimpis

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5