Z okazji światowego dnia krwiodawcy spłynęli Łyną

2014-07-01 11:08:27 (ost. akt: 2014-07-01 11:16:26)

Autor zdjęcia: archiwum stowarzyszenia "Rubin"

Łyną z Lidzbarka Warmińskiego do Bartoszyc popłynęli kajakami członkowie i osoby wspierające działalność stowarzyszenia Rubin.
Stowarzyszenie Rubin, 28 czerwca 2014 r. zorganizowało spływ kajakowy rzeką Łyną, z Lidzbarka Warmińskiego do Bartoszyc.
Spływ kajakowy został zorganizowany jako zadanie współfinansowane przez burmistrza Bartoszyc.

Udział w spływie wzięli członkowie stowarzyszenia i osoby wspierające nasze działania.
W czasie spływu przeprowadzono pozorację wypadku na wodzie (wywrócenie się kajaku) i udzielenie pierwszej pomocy.

Spotkanie było również okazją do wręczenia podziękowań osobom wspierającym nasze działania, między innymi p. Anna Nieroda, p. Andrzej Jaz, p. Krzysztof Baranowski, p. Andrzej Lidziński – dyrektor SOSzW w Bartoszycach, jak również członkom, którzy wykazali się szczególnym zaangażowaniem w działalności na rzecz stowarzyszenia: Andrzej Siarkowski, Katarzyna Melerska, Urszula Wasilewska, Iwona Pszczołowska, Joanna Broniszewska, Anna Karwacka, Krzysztof Jaroński. Wręczono legitymacje Honorowego Dawcy Krwi 2 nowym członkom stowarzyszenia: Marta Siarkowska i Zbigniew Siarkowski.

Osoby wyróżnione otrzymały drobne upominki z Urzędu Miasta Bartoszyce oraz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie.

Stowarzyszenie RUBIN zaprezentowało swoją dokumentację: kronikę, współpracę z mediami, płytotekę, gadżety reklamowe stowarzyszenia (kubeczki, smycze, długopisy), otrzymane wyróżnienia i podziękowania oraz ulotki na temat honorowego krwiodawstwa, dawstwa szpiku i organów.

Spotkanie uczestnicy zakończyli rozmowami przy stole – integracją członków, ich rodzin i osób, wspierających nasze działania.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu spotkania.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym roku strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Źródło: Artykuł internauty

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5