Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2014

2014-05-27 07:55:29(ost. akt: 2014-06-05 11:48:13)
Zapraszamy na Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce.

Zapraszamy na Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce.

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Zapraszamy na Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce 2014, które obędą się w dniach 6-8 czerwca. Prezentacjom artystycznym na scenie na placu Bohaterów Westerplatte, towarzyszyć będą liczne imprezy towarzyszące. Warto skorzystać.
Bogaty program mają tegoroczne Międzynarodowe Dni Regionu Bartoszyce. Rozpoczynają się w piątek 6 czerwca o godz. 16:00 od występu disco-polowej grupy Night Lovers. Tego dnia na scenie przy placu Bohaterów Westerplatte w Bartoszycach zaprezentują się zespoły i artyści z Młodzieżowego Domu Kultury w Bartoszycach, Klubu Wojskowego i z Górowa Iławeckiego.

Wieczorem wystąpi rockowa kapela The Last Ride i gwiazda wieczoru Ania Wyszkoni.

Miłośnicy sportu przy jeziorku miejskim mogą obejrzeć mistrzostwa Bartoszyc w plażowej piłce siatkowej, a w sobotę wziąć udział w zawodach wędkarskich.

W sobotę o 19:15 na scenie wystąpi rosyjski zespół "Parovoz", a po nim "Tuhaj Bei". Wieczorem można zatańczyć Zumbę i Bokwa Fitness, po czym wysłuchać rockowej grupy "Chemia", a po niej koncertu Eweliny Lisowskiej.

Niezależnie od tego, co działo się będzie na scenie głównej w innych częściach miasta dostępne będą także inne atrakcje, a w tym jarmark rękodzieła, spektakle teatralne, wystawy i konkurs "Drugie życie roweru".

Szczegółowy program dostępny jest na plakatach promujących Dni Regionu Bartoszyce 2014.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5