Jeden punkt podarowali jesienią, jeden także wiosną

2014-05-17 21:16:45(ost. akt: 2014-05-17 21:21:32)
Ten wynik to porażka piłkarzy Victorii Bartoszyce. Broniącej się przed spadkiem z IV ligi drużynie potrzeba punktów, tymczasem mecz z ostatnim w tabeli Startem Nidzica zakończył się tylko remisem.
Niespodzianką pachniało już do przerwy, bo w Bartoszycach sensacyjnie prowadził Start, który w tym sezonie nie wygrał w lidze żadnego meczu.

W drugiej połowie piłka wreszcie wpadła do siatki drużyny z Nidzicy, ale tylko raz. Jeden punkt zapewnił gol Mateusza Zawadzkiego. Takim samym wynikiem zakończył się mecz obu drużyn w rundzie jesiennej.

Dla Victorii taki wynik to porażka. Klub broni się przed spadkiem i potrzebuje punktów. W tabeli bartoszyczanie są na 11. miejscu (30 pkt), ale niewielką stratę mają Warmiak Łukta i Olimpia II Elbląg.

W następnej kolejce Victoria zagra na wyjeździe. W Gołdapi zmierzy się z liderem rozgrywek Romintą.