Wojsko najlepsze w turnieju służb mundurowych

2014-04-28 11:12:48 (ost. akt: 2014-04-28 11:28:21)
Dziewięć drużyn zagrało w Bartoszycach w turnieju służb mundurowych. Zwycięzca zgarniał wszystko, a w tym wypadku był to puchar starosty powiatu. Zresztą zwycięzcy — piłkarze 20. BBZ — otrzymali niemal wszystkie nagrody.
Wojsko wygrało turniej w cuglach. Najpierw rozprawili się z rywalami w meczach grupowych, gdzie kolejno ogrywali strażaków, policjantów, strażników granicznych z Bezled oraz leśników.

W półfinale 20. BBZ wygrała 5:1 z funkcjonariuszami z Zakładu Karnego w Kamińsku, a w finale pokonała 3:0 Placówkę Straży Granicznej w Sępopolu.

Dwie z trzech nagród indywidualnych także odebrali piłkarze z brygady. Najlepszym strzelcem został Łukasz Pawłowski, a bramkarzem wybrano Macieja Kołodziejaka.

Jedynie nagroda dla najlepszego piłkarza całego turnieju powędrowała w ręce gracza z PSG Sępopol. Otrzymał ją Marcin Kwieciński.

Końcowa kolejność:

1. 20. Bartoszycka Brygada Zmechanizowana

2. Placówka Straży Granicznej Sępopol

3. Zakład Karny Kamińsk

4. Państwowa Powiatowa Straż Pożarna Bartoszyce

5. Komenda Powiatowa Policji

6. Areszt Śledczy Bartoszyce

7. Placówka Straży Granicznej Bezledy

8. Oddział Celny Bezledy

9. Nadleśnictwo Bartoszyce


kwk


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5