I Bartoszyckie Morsów Pływanie Rzeką Łyną

2014-03-31 10:34:00 (ost. akt: 2014-03-31 10:46:20)
Morsy z kilku klubów pływały wczoraj w Łynie w Bartoszycach.

Morsy z kilku klubów pływały wczoraj w Łynie w Bartoszycach.

Autor zdjęcia: archiwum klubu "Polar"

Morsy, czyli ludzie kąpiący się zimą, spotkali się wczoraj w Bartoszycach, aby popływać w Łynie. Inicjatorem tego przedsięwzięcia był Bartoszycki Klub Morsów "Polar".
Przy słonecznej, wiosennej pogodzie nad brzegami Łyny w Bartoszycach spotkali się wczoraj przedstawiciele kilku klubów morsów, aby wziąć udział w I Bartoszyckim Morsów Pływaniu Rzeką Łyną.

- Na nasze zaproszenie przybyli miłośnicy zimowych kapieli z Bisztynka, Lidzbarka Warmińskiego i Dobrego Miasta. Oczywiście nie zabrakło gospodarzy, czyli morsów z bartoszyckiego "Polara". W pływaniu wzięło udział około 25 osób a przyglądało im się wielu mieszkańców Bartoszyc - mówił Dariusz Kuśnierz, prezes "Polara".

- Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali strażacy z Bartoszyc, za co im serdecznie dziękujemy. Mieliśmy przepłynąć tylko raz od mostu przy ul. Bema do kładki, ale tak się wszystkim to pływanie spodobało, że dystans około 400 metrów przepłynęliśmy dwukrotnie - mówił Dariusz Kuśnierz.

- Serdecznie dziękujemy wszystkim, kórzy wzięli udział w pływaniu, tym kórzy stali na brzego i tym którzy nas - wraz z całymi rodzinami - obserwowali. Do zobaczenia przy następnym pływaniu Łyną.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ? #1363369 | 195.136.*.* 31 mar 2014 10:51

    A czy gdzieś w tych okolicach jest wyznaczone legalne kąpielisko? Gdzie była w tym czasie straż miejska? Aha - wypisywała mandaty za parkowanie...

    Ocena komentarza: warty uwagi (8) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5