Granica zagrała w Łukcie z napastnikiem w bramce

2014-03-17 11:34:56(ost. akt: 2014-03-17 11:52:56)
Zajmujący 9. miejsce w IV lidze Warmiak Łukta był kolejnym rywalem Granicy Bezledy w meczu kontrolnym przed nadchodzącą inauguracją rundy wiosennej w piłkarskiej V lidze.
Wyraźnie lepsi okazali się piłkarze z Łukty, którzy wygrali 6:2.

Wpływ na wynik z pewnością miała jednak sytuacja, w której boisko z powodu urazu musiał opuścić bramkarz Granicy Piotr Biały. Zmiennika nie było, więc między słupkami stanął napastnik Robert Żyźniewski.

— Warmiak zaczął to wykorzystywać i coraz częściej strzelał z dystansu. Dopóki jednak na boisku był Piotrek, nasza gra wyglądała nieźle — powiedział grający trener Granicy Przemysław Mikulak.

Do rozpoczęcia rundy wiosennej pozostały niecałe dwa tygodnie. Drużyna z Bezled zagra na inaugurację 29 marca na wyjeździe w wiceliderem Startem Kozłowo.

— Do pierwszej kolejki będziemy mieli już lżejsze treningi, żeby złapać trochę świeżości — powiedział Mikulak.

W sparingu w Łukcie w zespole Granicy wystąpił m.in. Robert Murawski, były zawodnik Victorii Bartoszyce.

Warmiak Łukta — Granica Bezledy 6:2 (2:1)

Bramki: Kuształa (2), Kubiński (2), Śnieżawski, Kulpaka – Michał Kurywczak (2)

Granica: Biały — Murawski, Mikulak, Bichuń, Rzewnicki, Brzostek, Rafał Złonkiewicz, Michał Kurywczak, Sokołowski, Adamczuk, Żyźniewski oraz Kuzia, Bobiński, Żyliński

jw

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.


Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją :
">kliknij tutaj

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5