Ciekawe spotkanie w naszym przedszkolu

2014-02-27 15:08:13 (ost. akt: 2014-02-27 16:40:01)

Autor zdjęcia: Justyna Pimpis

Przedszkolaki z Przedszkola nr 2 w Bartoszycach spotkały sie z Panem Leśniczym.
Przedszkole Publiczne nr 2 w Bartoszycach cyklicznie organizuje sytuacje edukacyjne dla dzieci, dzięki którym dzieci mają możliwość poznania różnych zawodów.

Dnia 21 lutego 2014r odwiedził nasze przedszkole Pan leśniczy. Na początku spotkania opowiedział dzieciom o swojej pracy, a następnie o zwyczajach leśnych zwierząt, ich przysmakach zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy trudno dotrzeć im do pożywienia.

Przedszkolaki dowiedziały się również w jaki sposób mogą pomóc zwierzętom i ptakom przetrwać zimę. Podczas spotkania przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat gatunków ptaków zarówno tych, które odlatują, jak i tych, które pozostają w Polsce na zimę.

Dzięki systematycznej, owocnej współpracy z Nadleśnictwem Bartoszyce dzieci mają okazję wzbogacać swoją wiedzę na temat środowiska przyrodniczego.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na bartoszyce.wm.pl w ramkę "ZAŁÓŻ PROFIL", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Justyna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5