Grand Prix w siatkówce plażowej zmierza powoli ku końcowi

2013-07-25 10:38:51(ost. akt: 2013-07-25 10:51:59)
Aleksandra Fota i Michał Zalewski wygrali 4. turniej mikstów, ale w klasyfikacji generalnej zajmują 3. miejsce

Aleksandra Fota i Michał Zalewski wygrali 4. turniej mikstów, ale w klasyfikacji generalnej zajmują 3. miejsce

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

W Bartoszycach trwają, a właściwie dobiegają już końca, rozgrywki letniej Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet, mężczyzn i mikstów. Do rozegrania pozostały już ostatnie turnieje, które odbędą się od 29 do 31 lipca.
Żadna z par nie zdominowała na tyle tegorocznych turniejów Grand Prix mężczyzn i kobiet w Bartoszycach, by przed ostatnimi zawodami zapewnić sobie zwycięstwo w klasyfikacji końcowej.

Rywalizację siatkarek wygrywają na razie Aleksandra Fota/Nikolina Burkacka. Trzecia para ubiegłorocznej GP, w tym roku zwyciężyła już w trzecim turnieju z rzędu.

W ostatnich zawodach (30 lipca, od g. 16) z pewnością nie odpuszczą jednak Aleksandra Wajrak/Katarzyna Sturlis, które mają szansę na czwarte wspólne zwycięstwo w klasyfikacji końcowej.

Podobna sytuacja dotyczy rywalizacji siatkarzy. Ostatni turniej (29 lipca, g. 16) zdecyduje, czy z pierwszego miejsca cieszyć się będą Jakub Monkiewicz/Filip Kozłowski, czy może Andrzej Mankow/Maciej Michalski.

Wśród mikstów na czele są olsztynianie Katarzyna Knapp/Maciej Michalski. Ostatni turniej odbędzie się w środę 31 lipca (od. g. 16).


kwk


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5