Pierwszy sparing za Victorią, Polonia rozbita

2013-07-18 20:16:30(ost. akt: 2013-07-18 20:37:43)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Od razu meczem kontrolnym rozpoczęła przygotowania do IV ligi Victoria Bartoszyce. Jej rywalem była Polonia Lidzbark Warmiński, która dobrze sparingu nie będzie wspominała.
Jeszcze do przerwy Victoria prowadziła na swoim boisku 2:0, ale w drugiej połowie worek z bramkami rozwiązał się. Rywale zupełnie nie radzili sobie z kontrami i atakami gospodarzy. Te zwłaszcza z prawej strony były bardzo groźne.

W bartoszyckiej drużynie sprawdzani byli dwaj piłkarze z sąsiednich klubów. Od pierwszej minuty zagrał Michał Kurywczak z Granicy Bezledy, który strzelił dwa gole i przy trzech asystował (do gry w Victorii przymierzany jest także jego brat Radosław), a w drugiej połowie wszedł Łukasz Pawłowski z Łyny Sępopol.

Zagrali także Kamil Krzemiński i Mateusz Zawadzki, którzy wznowili treningi, a także bliźniacy Ariel i Arkadiusz Żukowscy - w poprzednim sezonie wypożyczeni z Cresovii Górowo Iławeckie.

Kolejny sparing Victoria rozegra w niedzielę. Jej przeciwnikiem będą rezerwy Legii Warszawa, które w tym dniu kończyć będą tygodniowe zgrupowanie w Bartoszycach.

Victoria Bartoszyce - Polonia Lidzbark Warmiński 9:3 (2:0)