Największy puchar zabrały Laski z Nebraski

2013-04-07 13:24:18 (ost. akt: 2013-04-06 23:46:37)

Autor zdjęcia: Grzegorz Kwakszys

Nie było czwartego z rzędu zwycięstwa Belfra Szczytno w siatkarskim turnieju o puchar dyrektora Bartoszyckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Finałowy mecz przegrały z bartoszycką drużyną Laski z Nebraski.
Laski z Nebraski to dziewczęta z bartoszyckiego LO im. Stefana Żeromskiego. Do turnieju zgłosiły się jako ostatni zespół, ale to one przerwały dominację Belfra Szczytno, który wygrywał wszystkie dotychczasowe edycje turnieju.

W finale to przyjezdne siatkarki wygrały pierwszego seta, ale kolejny zakończył się pewną wygraną bartoszyczanek. One także lepiej zaczęły tie breaka. W nim z każdą minutą powiększały swoją przewagę.

Więcej o turnieju w "Gońcu Bartoszyckim" 12 kwietnia.