Niektóre wyniki cieszą, inne dają do myślenia

2013-03-26 08:21:59 (ost. akt: 2013-03-26 08:29:31)
Zawodnicy z Bartoszyc mają za sobą pierwszy turniej kwalifikacyjny. W kolejnym walczyć będą już przed swoją publicznością

Zawodnicy z Bartoszyc mają za sobą pierwszy turniej kwalifikacyjny. W kolejnym walczyć będą już przed swoją publicznością

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Pierwszy turniej kwalifikacyjny do mistrzostw Polski juniorów i juniorów młodszych mają za sobą zawodnicy Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo. Jak wypadli? — Niektóre wyniki cieszą, ale inne dają do myślenia — powiedział trener Tomasz Zaremba.
Zawody odbyły się w Mińsku Mazowieckim. Pewny kwalifikacji na mistrzostwa kraju juniorów młodszych wydaje się być Patryk Hadziewicz, który wygrał walki do 64 kg.

Zaskoczeniem była druga lokata Kacpra Konarzewskiego w walkach do 46 kg, choć turniej był dopiero jego drugim startem w życiu. Trzecie miejsce w w swojej kategorii (do 70 kg) zajął Gracjan Zwierowicz.

Ci zawodnicy albo są niemal pewni występu w mistrzostwach Polski, albo pozostaje im przypieczętować awans podczas drugiego turnieju kwalifikacyjnego. Odbędzie się on 6 kwietnia w Bartoszycach.

kwk

Więcej o starcie zawodników Bartoszyckiej Szkoły Taekwondo przeczytasz w piątkowym (30 marca) "Gońcu Bartoszyckim".

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5