Rolniczka z Biskupca spodobała się kandydatom, ale nie spodobała się fanom programu

2023-09-20 19:45:42(ost. akt: 2023-09-20 14:14:11)

Autor zdjęcia: Rolnik szuka żony / Facebook

Rozpoczął się nowy sezon programu telewizyjnego "Rolnik szuka żony", w którym występuje 40-letnia Agnieszka z Biskupca. Rolniczka spodobała się wielu kandydatom, jednak nie wzbudziła pozytywnego odbioru u telewidzów.
W niedzielę (17 września) został wyemitowany pierwszy odcinek 10. edycji programu "Rolnik szuka żony". To specjalna edycja dla mieszkańców Warmii i Mazur, bo mogą oglądać nie tylko znajome regiony, ale także "znajomą" rolniczkę.

40-letnia Agnieszka Samodzielnie gospodaruje 17 hektarami, prowadzi ośrodek jeździecki, hotel i restaurację. Jej pasją są konie, które hoduje. Kobieta uważa, że związek powinien opierać się na miłości, przyjaźni, szczerości i wzajemnym szacunku. Być może stąd jej wymagania...

Po emisji pierwszego odcinka, rolniczka została okrzyknięta przez fanów nową gwiazdą programu, których podzieliła na dwie grupy.

Jedni, uważają za pewną siebie kobietę, która wie czego chce od życia i nie da sobie 'w kaszę dmuchać". Druga grupa uważa, że powinna być mniej krytyczna, bo inaczej będzie jej bardzo ciężko znaleźć partnera na całe życie.

— Przecież poszła do programu gdzie ma prawo wybrać gościa, z którym chce randkować. Taka jest idea programu. Po co ten hejt. Super Aga tak trzymać w końcu widać że jesteś sobą. Byle kogo mogła mieć, a chce mieć faceta z charakterem. Aga tak trzymać — komentują odbiorcy programu na profilu społecznościowym programu.

Niestety, pojawiły się też niezbyt pochlebne komentarze.

— Nie wiadomo jak do niej napisać, każdego neguje więc na koniec zostanie sama — pisze jeden z fanów programu.

Mimo, że fani wydają się być podzieleni, to kolejne odcinki mogą ich zaskoczyć. A może nawet rolniczka sprawi, że zmienią o niej całkowicie zdanie?


W środowym (20 września) wydaniu Gazety Olsztyńskiej m.in.

Przystanek MPK i tramwajowyOlsztyn stracił ponad milion
Atak hakerski sparaliżował Olsztyn. Ile straciło na nim miasto? Jak się zabezpieczy? Na jakim etapie jest śledztwo? I dlaczego, po prawie trzech miesiącach, nie działa jeszcze strona Zarządu Dróg Zieleni i Transportu w Olsztynie?

Znamy koszt remontu wiaduktu przy rondzie Bema
Wiadukt im. Powstańców Węgierskich 1956 roku w Olsztynie wymaga remontu. Strategiczny dla komunikacji miasta most w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy może obniżyć swoją nośność.

Rząd przyjął uchwałę w sprawie sytuacji na Lampedusie
Rada Ministrów podjęła uchwałę w sprawie sytuacji na Lampedusie. "Chcemy wysłać wyraźny sygnał przestrogi, bo Lampedusa jest taką przestrogą. Cała Europa, cała UE może wyglądać jak Lampedusa, jeśli będziemy brnęli w te same błędy" - powiedział premier Mateusz Morawiecki.

Jak kupić e-wydanie? Wystarczy kliknąć w zdjęcie jedynki poniżej, lub wejść na kupgazete.pl