Kradł w drogerii drogie perfumy. Wpadł za drugim razem

2023-06-27 08:46:02(ost. akt: 2023-06-27 08:57:30)

Autor zdjęcia: Pixabay.com

Policjanci wydziału kryminalnego giżyckiej komendy zatrzymali 35-latka podejrzanego o kradzież drogich perfum w jednej z drogerii na terenie Giżycka. Straty oszacowano na ponad 3 400 złotych. Mężczyzna jest pod dozorem policji. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Z relacji osoby zgłaszającej kradzież wynikało, że sprawca wybierał markowe produkty i nie płacąc za nie opuścił sklep. Straty oszacowano na kwotę blisko 1800 złotych.

- Ten sam mężczyzna następnego dnia znów przyszedł do drogerii po kolejne drogie perfumy, tym razem był w towarzystwie dwóch znajomych. Po raz kolejny brał z pułki drogie markowe perfumy i wszystko wskazywało na to, że i tym razem nie będzie za nie płacił - podaje giżycka Policja. - Kiedy wychodził ze sklepu ze skradzionym towarem o wartości ponad 1600 złotych został zatrzymany przez ochronę. Na miejsce przyjechali policjanci i zatrzymali 35-latka.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 3400 złotych. Teraz sprawca jest pod dozorem policji i ma się stawiać w jednostce policji dwa razy w tygodniu. Mężczyzna już wcześniej dopuszczał się kradzieży, za co odbywał karę pozbawienia wolności. Będzie odpowiadał w tzw. „recydywie”.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kaczor3333 #3110166 30 cze 2023 09:14

    Proszę go teraz nie wsadzać do aresztu. Jest lato i są wakacje. Jesienią proszę mu dać wygodną, ciepłą celę z telewizorem, dostęp do siłowni i innych mało potrzebnych atrakcji. Aby biedaczysko przeczekał wygodnie jesienno - zimowe traumy.

    odpowiedz na ten komentarz