Walentynka z życzeniami dla seniora

2023-02-01 12:07:55(ost. akt: 2023-02-01 12:18:59)

Autor zdjęcia: Pixabay

Walentynka dla seniora - drugą edycję akcji ogłosiła grupa Rotaract Giżycko. Kartki z życzeniami trafią do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Giżycku.
- Już niedługo walentynki. W święto zakochanych nie zapomnijmy o naszych seniorach i podarujmy im trochę miłości! Ruszamy z drugą edycją akcji "Walentynka dla seniora" - informują członkowie grupy Rotaract Giżycko na swoim profilu społecznościowym. - Jest to akcja dla giżyckich seniorów z Domu Pomocy Społecznej - placówki dla osób w podeszłym wieku oraz przewlekle somatycznie chorych wymagających całodobowej opieki. Wielu seniorów w walentynki pozostaje samych. Pokażmy im jak wiele ciepłych słów mogą otrzymać!

Organizatorzy zachęcają, aby walentynkową kartkę wysłać bezpośrednio na adres: DPS Giżycko, ul. Warszawska 31, 11-500 Giżycko z dopiskiem "Walentynka dla seniora". Kartki - kupione lub wykonane własnoręcznie - można zostawić także w sklepie Kredens Marysi przy ul. Olsztyńskiej.

- Szkoły, które chcą dołączyć się do akcji, prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej - przygotowane przez uczniów walentynki możemy odebrać indywidualnie bez konieczności wysłania - zapewniają organizatorzy akcji.

Podsumowanie odbędzie się czywiście 14 lutego, kiedy seniorzy otrzymają okazjonalne kartki. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku.


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kamilka #3108334 2 lut 2023 16:10

    Kazda okazja jest dobra zeby podarować komuś prezent. dziadkowi np w ubiegłym roku na walentynki roombe sprezentowałam. w tym roku zabieram go na wspólny obiad.

    odpowiedz na ten komentarz