Najpopularniejszy sportowiec Olsztyna

2022-12-15 21:05:18(ost. akt: 2023-01-31 20:08:08)
PLEBISCYT\\\ Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna wybieramy tylko za pomocą sms-ów (2,46 zł brutto), które wysyłamy na numer 7248, w treść wpisując jedynie kod (są zaznaczone na czerwono).
Jeśli chcesz zgłosić swojego kandydata, napisz na adres sport@gazetaolsztynska.pl
Głosowanie potrwa do 31 stycznia.

* Taylor Averill (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.1
* Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.2
* Karol Butryn (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.3
* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nso.4
* Joanna Chechłowska (koszykówka, KKS Agapit Olsztyn) go.nso.5
* Krzysztof Hołowczyc (rajdy terenowe, Hołowczyc Racing) go.nso.7
* Katarzyna Kałużna (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.nso.8
* Mateusz Kamiński (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.9
* Mateusz Kopyciński (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.nso.10
* Maciej Kowalewicz (strzelectwo sportowe, Gwardia Olsztyn) go.nso.11
* Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.nso.12
* Anastazja Kuś (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.13
* Kacper Lewalski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.14
* Aleksandra Lisowska (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.15
* Daniel Makowski (piłka ręczna, Warmia Olsztyn) go.nso.16
* Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Olsztyn) go.nso.17
* Katarzyna Orzechowska (strzelectwo pneumatyczne, OKS Warmia i Mazury) go.nso.18
* Olaf Pieczkowski (tenis, KT Jakubowo-Olsztyn) go.nso.19
* Karolina Piechowicz (pływanie, SwimLand Olsztyn) go.nso.20
* Mateusz Poręba (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.21
* Zbigniew Staniszewski (rallycross, Staniszewski Team) go.nso.22
* Ryszard Suder (szachy, OKS Warmia i Mazury) go.nso.23
* Marta Sztąberska (koszykówka, KKS Agapit Olsztyn) go.nso.24
* Karol Zalewski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.25
* Julia Zbutowicz (pływanie, SwimLand Olsztyn) go.nso.26
* Karol Żwir (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.nso.27