"MOLO" nowym olsztyńskim hitem? Student prawa UWM nagrał piosenkę z teledyskiem w Olsztynie [VIDEO]

2022-08-03 18:14:03(ost. akt: 2022-08-03 18:42:01)

Autor zdjęcia: archiwum prywatne

Tegoroczny absolwent prawa z UWM w nietypowy sposób chciał pożegnać się z uczelnią. Z tej okazji nagrał piosenkę i teledysk, które podsumowują okres 5 letniej nauki. W kadrach klipu można zobaczyć Kortowo, Plaże Miejską, czy olsztyńską starówkę.
Przemek Piotrowski jest tegorocznym absolwentem prawa na olsztyńskim UWM. Chcąc pożegnać się z całą społecznością uniwersytetu stworzył utwór pt. "MOLO", którym podsumował okres 5 letniego studiowania.

Klip do piosenki powstał na olsztyńskim Kortowie, Plaży Miejskiej czy starówce.

— Pomysł na utwór powstał po jednym ze wspólnych, grupowych wieczorów na Kortowie. Realizując tę inicjatywę chciałem utwierdzić wspomnienia związane z okresem studiowania na kampusie uniwersyteckim i pożegnać się w dość niecodzienny sposób — mówi absolwent prawa. — Utwór pt. "MOLO" jest moim pierwszym solowym singlem. Kawałek ten przypominający o pięknych czasach studiowania na kampusie Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie powstał we współpracy z producentem Feliepe.

Przemek był tegorocznym uczestnikiem programu "Szansa na sukces", w którym wykonując piosenkę "Mieć czy być" został wyróżniony przez zespół Myslovitz. W tym roku ma jeszcze w planach wydanie dwóch singli, w różnych klimatach muzycznych.

Zobaczcie o czym śpiewa młody absolwent i jak w kadrach teledysku prezentuje się Olsztyn.


Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcysia #3104145 5 sie 2022 19:05

    Ale super piosenka, melodyjna, rytmiczna i z fajnym pomysłem teledysku. A jeśli chodzi o piwo to bez przesady w telewizji cały czas reklama za reklamą o piwsku.!!!!

    odpowiedz na ten komentarz

  2. allsteen #3104094 3 sie 2022 18:28

    Proponuję jeszcze więcej piwska w teledysku, będzie jeszcze większy hit. Co najmniej połowa kadrów z piwem w ręce. Żenada.

    Ocena komentarza: warty uwagi (4) odpowiedz na ten komentarz