Dwa pierwsze miejsca w I Amatorskiej Lidze Strzeleckiej KS ALFA w Ornecie

2022-07-13 14:00:00(ost. akt: 2022-07-13 14:42:55)

Autor zdjęcia: KS Alfa Orneta

W minioną niedzielę 10 lipca Klub Strzelecki Alfa w Ornecie wzięło udział w długo wyczekiwanej II turze turnieju I Amatorskiej Ligi Strzeleckiej organizowanej przez Stowarzyszenie Reduta Orneta.
Uczestnicy turnieju mieli przed sobą bardzo duże wyzwanie, gdyż wyniki II tury miały ogromny wpływ na końcową klasyfikację (suma punktów z I i II tury).

Wszyscy w determinacji i całkowitym skupieniu starali się jak najlepiej zaprezentować. Do ostatniej chwili turnieju i ogłoszenia wyników emocje sięgały zenitu.

Występ zawodników KS Alfa w Ornecie z czystym sumieniem można uznać za udany. W końcowej klasyfikacja I Amatorskiej Ligi Strzeleckiej ornecki Klub zajął dwa pierwsze miejsca.

W kategorii senior pierwsze miejsce z liczbą 434 punktów zajął Mirosław Kurenda, natomiast w kategorii dorośli - kobiety z liczbą 379 punktów także pierwsze miejsce zajęła Magdalena Lipiak.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom za możliwość rywalizacji w turnieju i spędzenie czasu w tak licznym i wspaniałym gronie. Mamy nadzieję, że niedługo znowu się zobaczymy i będziemy mogli wspólnie cieszyć się naszą pasją — mówią zawodnicy KS Alfa w Ornecie.