Ten film z Olsztyna robi furorę na TikToku. Raczej nie przyniósł miastu dobrej sławy

2022-04-29 15:51:55(ost. akt: 2022-04-29 16:04:58)
Wulgarne napisy nie zniknęły z parku Podzamcze

Wulgarne napisy nie zniknęły z parku Podzamcze

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Jednym z hitów internetu stał się krótki film z Olsztyna, podczas którego dziewczynka jadąca na hulajnodze w parku Podzamcze komentuje wulgarne graffiti. Dziecko zwróciło uwagę na "dziwną długą rybę", jednak podejrzewamy, że autor rysunku miał na myśli coś innego.
Film w chwili publikacji artykułu ma 36,5 tysiąca wyświetleń na TikToku. Podczas krótkiego nagrania dziewczynka jadąca na hulajnodze zwraca uwagę na "dziwną długą rybę" narysowaną pod mostem w parku Podzamcze.


Obok "ryby" na murze widniało więcej graffiti, które również zawierały wulgarne stwierdzenia. Z racji na zbliżający się sezon turystyczny i walory spacerowe parku zapytaliśmy Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu o to, czy wulgarne rysunki zostaną usunięte.

— Oczyszczenie elewacji obiektu planowane jest przed majówką. Prace zostaną wykonane przy sprzyjających warunkach pogodowych — odpowiedział nam krótko Michał Koronowski, rzecznik prasowy ZDZiT.

Co ciekawe, odpowiedź wpłynęła do nas w poniedziałek 25 kwietnia. Dziś (piątek 29 kwietnia), czyli przed samą majówką, postanowiliśmy pójść do parku Podzamcze i sprawdzić co się stało z wulgarnymi napisami. Ku naszemu zdziwieniu "ryba" dalej tam była i nie wyglądało na to, żeby się gdzieś wybierała. A do Łyny jest bardzo blisko...

Karol Grosz

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. jaaa #3098432 30 kwi 2022 05:51

  To nie jest ani śmieszne ani zabawne tylko przykre i wielki wstyd dla miasta ! Takich domorosłych malarzy powinno się wyłapywać i tak jak oni marzą tak ich głupie ryjki farbą ciężko zmywalną przyozdabiać ,mandat dla rodziców i 50 godzin prac społecznych !

  Ocena komentarza: warty uwagi (28) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Dorota #3098427 29 kwi 2022 21:47

   Z czego tu się cieszyć?! Jak zwykle Olsztyn pokazał swój poziom na cały świat. Przykre. Wstyd!

   Ocena komentarza: warty uwagi (18) odpowiedz na ten komentarz