Takiego meczu w Lubawie dawno nie było. Constract zremisował z Dremanem

2021-10-25 17:03:32(ost. akt: 2021-10-25 18:45:21)

Autor zdjęcia: KS Constract Lubawa

Tradycyjnie po weekendzie informacje z obozu KS Constract.
FUTSAL || Takiego meczu w Lubawie dawno nie było. W ubiegłą sobotę gościliśmy zespół Dremana Opole Komprachcice, który przed tym sezonem dokonał spektakularnych wzmocnień, przeniósł się także na stałe do pięknej areny w Opolu. Dreman w poprzedniej kolejce pokonał Mistrza Polski - Rekord Bielsko-Biała i dał jasny sygnał, że może w tym roku walczyć o najwyższe cele.

Mecz Constract - Dreman był pojedynkiem bardzo mocnych zespołów, które potrafiły się skutecznie bronić, a także dłuższy czas utrzymywać przy piłce. Wynik został otwarty dopiero po 12 minutach, gdy do siatki lubawian trafił były gracz naszego klubu - Tomasz Lutecki (na zdjęciu). Jeszcze przed przerwą zdołał jednak wyrównać Jakub Raszkowski. Ten sam zawodnik wyprowadził Konstruktorów na prowadzenie w drugiej połowie. Goście postanowili wreszcie zdjąć bramkarza i zagrać piątką w polu. Niestety w końcówce udało im się dogonić wynik i zdobyć wyrównującego gola. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2, ale nikt nie mógł narzekać na takie rozstrzygnięcie i przebieg meczu, choć niedosyt Konstruktorzy na pewno po tym spotkaniu mają.

PIŁKA NOŻNA: Pewna wygrana
Po derbowej porażce nasza sekcja trawiasta pewnie pokonała u siebie LZS Frednowy 6:0. Bramki dla gospodarzy strzelali Paweł Ossowski, Mateusz Jackowski (dwie), Szymon Szałkowski oraz Jakub Banach (dwie). Constract awansował na 4 miejsce w tabeli. Do lidera traci 4 punkty.

MŁODZIEŻ: Wygrana w derbach z Motorem. Zimny prysznic dla mistrzowskiego Młodzika
Rona Ełk zrezygnowała z przyjazdu do Lubawy i odwołała mecz młodszego rocznika grupy Młodzik. Starsi Młodzicy grali za to z solidnym zespołem UKS Mini Soccer Akademy Mrągowo i wysoko zwyciężyli 6:0! Juniorzy Młodsi pokonali 7:2 Grunwald Gierzwałd w I lidze i umocnili się na prowadzeniu.Z młodszych grup, których wyników ligowych się nie podaje, najciekawiej było w Żaku. Ta grupa wybrała się na bardzo prestiżowy turniej dziecięcy Gdańsk Cup, z którego przywiozła srebrne medale! Dodatkowo Jakub Krystochowicz został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.

PLANOWANE WYDARZENIA
31 października, godzina 16:00 - GÓRNIK POLKOWICE vs. CONSTRACT LUBAWA
Teoretycznie prostsze zadanie czeka Constract po rozegraniu dwóch kolejnych spotkań “na szczycie tabeli”. W niedzielę nasza drużyna zagra na wyjeździe z Górnikiem Polkowice. Beniaminek Ekstraklasy zajmuje w tej chwili ostatnią pozycję w lidze z dorobkiem 4 punktów. Jednak im dłużej polkowiczanie grają na najwyższym szczeblu, tym lepiej się prezentują, więc Konstruktorzy muszą podejść do tego meczu z pełną koncentracją.
30 października, godzina 14:30 - ORZEŁ ULNOWO vs. CONSTRACT LUBAWA
Wyjazdowym meczem w Ulnowie sekcja trawiasta zakończy rundę jesienną swoich rozgrywek. Przeciwnicy walczą o utrzymanie w lidze (przedostatnie miejsce w lidze z dorobkiem 6 punktów), podczas gdy młodzi Konstruktorzy walczą o awans. Przed ostatnią kolejką tracą do lidera 4 oczka.

źródło: KS Constract Lubawa