Constract wygrywa w inauguracyjnym meczu

2021-09-13 09:00:17(ost. akt: 2021-09-13 09:06:29)

Autor zdjęcia: Dominik Radzimiński

W 1.kolejce Constract zwyciężył z MOKS Słoneczny Stok Białystok 4:2.
Po trafieniach Adriana Citki i Piotra Skiepko to goście prowadzili 0:2. W lubawskiej drużynie dużą aktywnością wykazywał się Bartłomiej Piórkowski, którego trzy strzały wylądowały na poprzeczce.

Przełamanie przyszło za sprawą Sebastiana Grubalskiego, który zdobył gola kontaktowego. Chwilę potem do wyrównania doprowadził nowy nabytek Lucas i na przerwę drużyna Constractu schodziła z remisem.

Druga połowa do dłuższy czas zamkniętej gry z małą liczbą sytuacji. Ostatecznie lubawianom udało się przechylić szalę na swoją korzyść, dzięki bramkom Luana i Tomasza Kriezela.

W drugiej kolejce ligowej Wicemistrzowie Polski - zespół KS Constract Lubawa - udadzą się do Torunia na mecz z drużyną FC Toruń, która stworzyła wspaniałe widowisko w Bielsku-Białej strasząc mistrzów naszych krajowych rozgrywek. Ostatecznie przegrali jednak 4:7. Spotkanie między torunianami a lubawianami zapowiada się ekscytująco. 18 września 12:00 - transmisja z meczu w NSport+

— Zachęcamy do oglądania i kibicowania naszemu zespołowi!
Warto dodać, że nasza drużyna pojedzie na ten mecz po raz pierwszy z nowym partnerem naszego klubu - firmą transportową Lipnicki — podsumowuje KS Constract.

źródło: Constract Lubawa