Rowerem po Olsztynie (2): Na tropie kapitana Klossa [VIDEO]

2021-05-22 09:33:08 (ost. akt: 2021-05-22 11:22:54)

Autor zdjęcia: Tomasz Śrutkowski

Radzieccy towarzysze nie mogli ścierpieć, że to Polak wygrał II Wojnę Światową. Dlatego wysłali w wywiadowczy bój standartenführera Max Otto von Stirlitza. Nie udało mu się jednak przyćmić naszego kapitana. Radziecki towarzysz za dużo myślał. I nie znał smaku J-23. Choć w sumie to obaj pracowali dla jednej moskiewskiej Centrali.
Ale o co chodzi? Dzisiaj zabieram was na wycieczkę w towarzystwie Hansa Klossa i tam znajdziecie wyjaśnienie. To moje drugie gadanie i wędrowanie po stolicy warmińsko-mazurskiego, które nazwałem "Rowerem po Olsztynie". Dlaczego tak? Bo zachęcam was do rowerowych wycieczek po Olsztynie. I w ogóle do jeżdżenia na rowerze. I nie tylko po Olsztynie.

Tym razem jednak proponuję piesze wędrowanie. Razem z grą terenową wymyśloną przez olsztyńskich harcerzy z drużyny “Spectrum”( super pomysł, gratulacje), o której wspominam, więcej przeczytacie tutaj: Śladami Stawki większej niż życie

A tutaj pierwszy odcinek cyklu: Weseliliśmy się na macewach

Czy Kloss jest wiecznie żywy? Przekonajcie się o tym sami.

Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD