Warmińska i Aura z prezentami na otwarcie!

2021-04-30 14:38:15 (ost. akt: 2021-04-30 15:10:17)   Artykuł sponsorowany
Sezamowe otwarcie po lockdownie – rozdamy 40 000 zł!
Od wtorku będzie można bez przeszkód, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego robić zakupy w Aurze Centrum Olsztyna i Galerii Warmińskiej. Klienci obu centrów, którzy korzystając z aplikacji Sezam wydadzą 300 zł otrzymają w prezencie voucher o wartości 50 zł.

„Nasza radość z otwarcia galerii handlowych i powrotu do nas klientów jest tak wielka, że postanowiliśmy ufundować wszystkim prezenty” – mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager. W sumie klientom Aury i Galerii Warmińskiej zostanie rozdanych 40 tys. zł. Gotówka będzie przekazywana w postaci bonów zakupowych w Galerii Warmińskiej i kart podarunkowych w Aurze Centrum po 20 tys. zł na centrum.

Żeby otrzymać prezenty klienci obu centrów muszą zeskanować paragony przy pomocy aplikacji Sezam (będą ją pomagały instalować hostessy obecne na pasażach). W obu centrach powstaną dedykowane akcji stoiska. Każdy, kto wyda na zakupach co najmniej 300 zł, zeskanuje w danym dniu paragony i zgłosi się do punktu otrzyma voucher na 50 zł. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Osobom, które będą potrzebowały pomocy w skanowaniu paragonów także pomogą hostessy.

„Ważną informacją dla klientów jest to, że paragony z różnych sklepów łączą się. Warto więc się wybrać na duże zakupy do naszych centrów” – dodaje Natalia Tur.

Przypominamy, że osoby, które korzystają z aplikacji Sezam 2.0 wymieniają w niej wydane w Aurze i Galerii pieniądze na punkty. Punkty te można wymieniać na atrakcyjne nagrody z katalogu nagród, który jest dostępny w aplikacji.

Więcej na www.galeria-warminska.pl i www.auracentrum.pl.
Warmińska Aura #poprawsobienastrój

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD