Koniec roku na YouTube, w piżamie

2021-04-30 09:34:02 (ost. akt: 2021-04-30 09:32:02)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Mam się elegancko ubrać, żeby siedzieć samotnie przed komputerem? Wolę nie ryzykować. Chcę zdać maturę w terminie — opowiada Alicja Giżyńska, maturzystka z Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych w Olsztynie. A tegoroczny egzamin dojrzałości zaczyna się we 4 maja.
Rozmowę z Alicją Giżyńską przeprowadziliśmy przed zakończeniem roku szkolnego.


— Maturzyści kończą szkołę… Z radością?
— Nie był to łatwy rok. Ze wszystkim musieliśmy radzić sami. Nie mieliśmy ze sobą kontaktu, bo online to nie to samo, co twarzą w twarz. Wszystko „siadło”, bo trudno było się nawet zmobilizować. Nie łatwo było rano się umyć i ubrać, bo przecież szkoła była na wyciągnięcie ręki. Stała na biurku. Z nikim się nie widzieliśmy, więc mogliśmy uczestniczyć w lekcji w piżamach. Pobudkę mieliśmy pięć minut przed dzwonkiem którego nie było… Właściwie zastępował go budzik. Czy jest się z czego cieszyć? Trudno też było siedzieć cały czas przed komputerem. Inaczej jest wrócić ze szkoły i ...

Zostało jeszcze 85% treści artykułu.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD