Beesafe, nowość na rynku ubezpieczeń w Polsce

2020-12-17 12:00:00(ost. akt: 2020-12-17 12:29:37)   Artykuł sponsorowany

Autor zdjęcia: Beesafe

Polski rynek ubezpieczeń rośnie w siłę. Szeregi agentów oferujących ubezpieczenia komunikacyjne zasiliła nowa marka ubezpieczeniowa - Beesafe. Podążając za nowymi trendami, rezygnuje ona z klasycznych kanałów dystrybucji, oferując klientom ubezpieczenia jedynie w cyfrowej formie. Na tle konkurencji wyróżnia ją najprostszy i najszybszy kalkulator OC/AC.
Czas płynie, świat idzie do przodu. Nie lubimy nudy ani nie tolerujemy stagnacji. Cenimy każdą minutę i chętnie korzystamy z rozwiązań, które mają uczynić naszą codzienność choć trochę łatwiejszą. Świat ubezpieczeń nie pozostając w tyle, na każdym kroku stara się odpowiadać na potrzeby coraz bardziej wymagających klientów. Jeśli kiedykolwiek pomyśleliśmy, że w ofercie ubezpieczycieli czegoś nam brakuje, być może tę lukę wypełni właśnie Beesafe - nowa, całkowicie cyfrowa marka ubezpieczeniowa.

Ubezpieczenia w wersji 4.0


Wybór ubezpieczenia OC często traktujemy jako przykry obowiązek. Idąc po linii najmniejszego oporu trwamy przy tym samym ubezpieczycielu przez wiele lat, dbając jedynie o to, by mieć zagwarantowaną podstawową i obowiązkową ochronę. Nie chcemy tracić czasu ani energii na poszukiwanie polisy, która wyróżniałaby się jakkolwiek w ubezpieczeniowym gąszczu. Oczekujemy więc prostych i szybkich rozwiązań. I właśnie w tym momencie wchodzi ona - nowa marka ubezpieczeniowa od Vienna Insurance Group - Beesafe. Specjalizuje się przede wszystkim w ubezpieczeniach komunikacyjnych, a na tle konkurencji wyróżnia ją całkowicie cyfrowa dystrybucja i obsługa polis.

Jako konsumenci stajemy się coraz bardziej wymagający. Lubimy proste i wygodne rozwiązania, które sprawiają, że nasza codzienność wydaje się nieco bardziej przystępna. Świat digital jest dla Beesafe naturalnym środowiskiem, dlatego wykorzystując jego możliwości, firma ta oferuje swoim klientom całkowicie nowe, ultra proste i szybkie narzędzie, które sprawi, że zakup ubezpieczenia komunikacyjnego nie będzie kojarzył się tylko z przykrym obowiązkiem.

Najprostszy i najszybszy kalkulator OC/AC na rynku


Kalkulator OC/AC oferowany przez Beesafe, dostępny na stronie https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/, to najprostsze i najszybsze na rynku narzędzie pozwalające na sprawdzenie składki ubezpieczenia samochodu. Aby poznać cenę polisy wystarczy podać jedynie datę urodzenia oraz numer rejestracyjny pojazdu. Po chwili, bez zbędnych pytań, wyświetlają się oferty, których ceny są ostateczne i wiążące na dzień wyliczenia. Co to oznacza w praktyce? Decydując się na zakup ubezpieczenia, przy opłaceniu polisy nie zostaną naliczone żadne dodatkowe opłaty.

Beesafe zależy tym, aby proces kalkulacji składki ubezpieczeniowej wraz z finalizacją zakupu polisy, kojarzony był przede wszystkim z prostotą, przejrzystością i przyjemnością. Dlatego wszystkie formalności można dopełnić online, bez wychodzenia z domu. Jeśli jednak klient będzie potrzebował jakiegokolwiek wsparcia, doradcy Beesafe są do jego dyspozycji.

Ubezpieczenie OC to nie wszystko!


Branża ubezpieczeniowa jest niewątpliwie branżą wyjątkowo postępową. Dba o to, by wśród jej produktów każdy znalazł coś, co byłoby skrojone na jego miarę. W tej kwestii nie oczekujemy jednak fajerwerków. Dla przykładu przyjrzyjmy się obowiązkowemu ubezpieczeniu dla kierowców, czyli ubezpieczeniu OC. Jego zakres jest regulowany ustawowo, a więc w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym będzie dokładnie taki sam. Ochronę możemy rozszerzyć o dobrowolne ubezpieczenie, takie jak klasyczne AC czy wsparcie Assistance. Chcąc jednak ubezpieczyć szyby czy opony, zastanawiamy się czy oby na pewno nie byłby to z naszej strony niepotrzebny wybryk. A co gdyby na polskim rynku ubezpieczeniowym pojawił się produkt, który wyszedłby na przeciw oczekiwaniom kierowców? Oczekiwaniom niekoniecznie przyziemnym?

Myślałeś kiedyś, jak wyglądałaby Twoja codzienność, gdybyś mógł zlecić komuś wymianę oleju czy dopilnowanie obowiązkowego przeglądu technicznego auta? A jak to jest być kierowcą, który nie musi martwić się o wizyty u mechanika? Teraz mamy okazję się o tym przekonać, ponieważ w ofercie Beesafe znajdziemy pakiet Wygodny kierowca, który sprawi, że posiadanie samochodu będzie… wygodne. Bardziej niż kiedykolwiek. Wszystkie usługi oferowane są w modelu door-to-door. W skrócie - zlecamy, udostępniamy auto i odbieramy go po wykonaniu usługi, w dogodnym dla siebie miejscu.

Beesafe to startup technologiczny, który wyznacza nowe kierunki rozwoju branży ubezpieczeniowej. Za tymi nowinkami stoją takie marki, jak Vienna Insurance Group, czyli wiedeński koncern ubezpieczeniowy, a także Compensa TU SA, która w Polsce obecna jest już od 30 lat. Beesafe jest agentem ubezpieczeniowym, który oferuje swoim klientom produkty tworzone i dostarczane przez Compensa TU. Polska jest pierwszym krajem, w którym Beesafe rozwija swoją działalność. W kolejnych latach, zasięg tej marki obejmie pozostałe rynki europejskie, na których obecna jest grupa VIG