Rożental: Motocykl kontra samochód osobowy

2020-07-29 12:08:18(ost. akt: 2020-07-29 18:43:30)
ilustracja do tekstu

ilustracja do tekstu

Autor zdjęcia: archiwum GO

Mamy słoneczne lato, które sprzyja podróżom jednośladami. Policja apeluje do wszystkich kierujących samochodami, motocyklami czy też rowerami o rozwagę i stosowanie się do zasad ruchu drogowego. Bo każda kolizja, wypadek to suma różnych zdarzeń a wielu z nich można byłoby uniknąć.
Lato powoduje, że na drogach naszego powiatu pojawia się dużo motocyklistów jak i rowerzystów. Kierujący samochodami czy też jednośladami nie zawsze stosują się do podstawowych zasad ruchu drogowego przez co dochodzi do zdarzeń drogowych.

Tak właśnie stało się wczoraj. Kilka minut po godzinie 15:00 w gminie Lubawa 37 – latka kierująca vw z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem i doprowadziła do zderzenia między pojazdami.

Kierujący jednośladem został przetransportowany do szpitala.

Przypominamy !!!

Motocykl jest pojazdem, który nie posiada pasów, ani poduszek powietrznych. Zderzenie motocyklisty z innym pojazdem lub drzewem mogą skończyć się tragicznie.

KPP Iława/ red

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. ~ja #2953873 | 185.135.*.* 29 lip 2020 14:22

    Kolejny brak staranności w głosie o nazwie lubawski.W artykule o potrąconym motocykliście piszecie o mężczyźnie. "Tak właśnie stało się wczoraj. Kilka minut po godzinie 15:00 w gminie Lubawa 37 – latek kierujący vw z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem i doprowadził do zderzenia między pojazdami. " Otóż to 37 letnia kobieta jechała vw, nie mężczyzna.Wystarczy przeczytać na innych portalach lub zrobić kopiuj, wklej ze strony policji. Jakie to proste.Brak profesjonalizmu z waszej strony.Czarne chmury nad głosem niestety wiszą.

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz