Wydłużamy godziny obsługi interesantów w ratuszu

2020-07-20 10:01:10(ost. akt: 2020-07-21 10:06:32)
Wzrost liczby załatwionych spraw - to główny cel zmiany zasad obsługi klientów olsztyńskiego Urzędu Miasta.
Dłuższy czas obsługi klientów dotyczy poniedziałków oraz czwartków. W sprawach urzędowych obsługiwanych przez Wydział Komunikacji oraz Biuro Obsługi Klienta, można zgłaszać się w poniedziałki od 8:00 do 18:00, a czwartki od 7:30 do 18:00.
Dodatkowe obowiązki nałożone w związku z nowelizacją ustawy Prawo o ruchu drogowym (konieczność obsługi wpływających w bardzo dużej liczbie zawiadomień o zbyciu czy nabyciu pojazdów) powoduje, że Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Olsztyna ma ograniczona możliwość bieżącej obsługi interesantów. Teraz każdego dnia udostępnianych jest 50 terminów na rejestrację pojazdu i 32 na odbiór dowodu rejestracyjnego. Każdego dnia o wydłużonym czasie pracy możliwe będzie obsłużenie 20 osób więcej.
Zmiana godzin pracy to także usprawnienie pracy Referatu Dowodów Osobistych i Referatu Ewidencji Ludności. Daje to dodatkową możliwość załatwienia formalności osobom pracującym w godzinach zbieżnych z tymi, w których czynny jest Urząd Miasta.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. niestety mieszkam w Olsztynie #2952495 | 5.173.*.* 25 lip 2020 08:24

    osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie wydziału komunikacji powinny byc zwolnione z pracy. kolejki, chaos, brak terminów. sytuacja trwa bez żadnej reakcji ze strony władz. od miesiąca próbuje zdobyć termin poprzez stronę internetową zeby przerejestrować zakupione auto. bez szans. jesteście nieudacznikami którzy co miesiąc biorą wypłatę i modlą sie zeby nikt was nie wywalił, ponieważ nic nie potraficie. całe miasto huczy o tym co sie dzieje na ul Knosały. macie stronę internetowa zatytułowana "Bez kolejki", wy jesteście tak głupi czy chamscy?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) odpowiedz na ten komentarz