Opuścił szpital w Iławie i pieszo szedł do Nowego Miasta....w piżamie

2020-07-15 18:31:10(ost. akt: 2020-07-15 18:33:26)
ilustracja do tekstu

ilustracja do tekstu

Autor zdjęcia: archiwum

Wrażliwością na los innych wykazali się mieszkańcy powiatu iławskiego, którzy zainteresowali się mężczyzną idącym w samej piżamie ulicami miasta i poinformowali o tym iławskich policjantów. Dzięki temu mężczyzna wrócił do swoich bliskich.
Czasami prosta reakcja, jedno pytanie i jeden telefon wystarczą, by zapewnić drugiej osobie bezpieczeństwo i spokój jej rodzinie. Tak było w przypadku pewnego mieszkańca powiatu iławskiego. Gdy mieszkańcy zauważyli go idącego ulicami Iławy w samej piżamie, poinformowali o tym oficera dyżurnego.

Po dojeździe na miejsce policjanci podczas rozmowy z mężczyzną ustalili, że uczestniczył on w zdarzeniu drogowym. Okazało się, że z miejsca zdarzenia został zabrany do szpitala, gdzie po wykonaniu badań i opatrzeniu został zwolniony. Policjanci ustalili, że ubrania mężczyzny zostały zniszczone podczas zdarzenia drogowego i przeprowadzanych badań, z tego powodu pozostał w wydanej mu piżamie. Podczas dalszych czynności okazało się, że jest on mieszkańcem powiatu nowomiejskiego i zamierzał „na stopa” wrócić do domu. Funkcjonariusze przewieźli mężczyznę do Nowego Miasta Lubawskiego i przekazali policjantom, którzy przetransportowali go do domu.

Dzięki właściwej reakcji zaniepokojonych obywateli oraz działaniom funkcjonariuszy mężczyzna bezpiecznie wrócił do domu.

KPP Iława

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Alicja #2949354 | 94.254.*.* 17 lip 2020 09:46

    Jak to szpital wypisal i co nikt się nie zainteresował co z pacjentem? W pizami bez telefonu i pieniędzy dobrze, że nie chcieli od niego zwrotu piżamy.....

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)