Okradł osiem marketów

2020-06-04 14:34:59(ost. akt: 2020-06-04 15:05:07)

Autor zdjęcia: pixabay

Lubawska policja zna tego 19-latka. Młody mieszkaniec powiatu iławskiego kradł w lokalnych marketach alkohol i papierosy. Mężczyzna ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.
Lubawscy policjanci prowadzili postępowanie dotyczące kradzieży, do której doszło w jednym z lokalnych marketów. Funkcjonariusze przesłuchali świadków oraz zabezpieczyli sklepowy monitoring. Okazało się, że sprawcą kradzieży jest znany lubawskim funkcjonariuszom 19-latek. W trakcie czynności wykonywanych pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w ostatnim czasie dokonał 8 kradzieży w różnych lubawskich marketach. Mieszkaniec powiatu iławskiego ukradł alkohol i papierosy na blisko 1.100 zł.

Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty

Wkrótce ze swojego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem. Kodeks karny za kradzież przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

eka
ilawa@gazetaolsztynska.plCzytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W czwartkowym (4 czerwca) wydaniu m.in.


Co trzeci z nas korzystał ze zdalnych wizyt lekarskich — przez internet lub telefonTeleporady zastąpią poradnie?
Musimy się przyzwyczaić, że wizyta lekarska przez telefon będzie już normą. Stare czasy nie wrócą, a nowe dyktują nowe rozwiązania. Tylko czy na pewno będziemy w stanie wyzdrowieć na odległość?

Kto chciał utopić psa w rzece?
Mieszkanka Działdowa zobaczyła wystającą z rzeki głowę psa. Zwierzę jeszcze żyło, resztkami sił piszczało, wzywając pomocy. Jego łapy były związane w reklamówce wypełnionej kamieniami. Suczkę udało się uratować. Trwa poszukiwanie oprawcy.

Są zarzuty dla wykładowcy
W 2019 roku wykładowca Wyższej Szkoły Policji postrzelił podczas zajęć dwoje policjantów. Po roku śledztwa mężczyzna usłyszał zarzuty. 45-latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Bebe #2930770 | 5.173.*.* 8 cze 2020 10:48

    Ile by nie nakradł nic z tym nie robią chłopak dalej chodzi i kradnie i kradł będzie

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Co ty #2929454 | 94.254.*.* 4 cze 2020 23:33

    Krzychu co ty

    odpowiedz na ten komentarz