Przed nami chłodny i pochmurny tydzień

2020-05-18 09:49:34(ost. akt: 2020-05-18 10:13:42)

Autor zdjęcia: Alina Laskowska

W tym roku maj jest zdecydowanie chłodniejszy, niż w poprzednich latach.
Przed nami tydzień podczas którego temperatura nie przekroczy 20 stopni. Będzie szaro i ponuro, do tego spodziewane są opady deszczu.

Poniedziałek i wtorek to prognozowane zaledwie 11-12 stopni plus opady deszczu.
Biomet niekorzystny, ale wraz z nadejściem środy pojawi się więcej słońca, zrobi się cieplej. Maksymalnie 16 stopni i raczej bez deszczu.

Sobota zapowiada się już nieco bardziej optymistycznie. Na termometrach zobaczymy 20 stopni i będziemy cieszyć się słońcem. Czy na długo? Synoptycy na niedzielę prognozują ponowne pogorszenie pogody i ochłodzenie. Ale na szczęście nie na długo.

Udanego tygodnia!


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W poniedziałkowym (18 maja) wydaniu m.in.


Przepisy są ważniejsze od ludzi
Dramat 89-letniej Teresy Balcerzak z Olsztyna. Dwa miesiące temu zmarł jej maż. Kobieta z demencją i na wózku inwalidzkim musiała pojechać do banku, żeby jej syn mógł opłacać jej rachunki. Dlaczego? Bo, takie są przepisy.

Marta TrawczyńskaBędą pozwy o odszkodowanie
Jest już pierwszy pozew o odszkodowanie od Skarbu Państwa za straty spowodowane w wyniku zamrożenia gospodarki. Coraz więcej przedsiębiorców rozważa taką drogę, bo wyniku obostrzeń rząd wpędził ich w tarapaty finansowe.

Zadawajcie nam mniej lekcji
Nie mamy na nic czasu, tylko lekcje - skarżą się uczniowie. Mają więcej pracy niż przed pandemią, dlatego przewodniczący młodzieżowych rad miast z całej Polski apelują o to, by mniej zadawać. Do apelu przyłączyła się rada z Iławy.Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. gość #2923182 | 185.135.*.* 19 maj 2020 23:00

    To chyba dobrze, że pada deszcz. Susza jest. Deszcz potrzebny.

    odpowiedz na ten komentarz