Z powodu koronawirusa odwołano Wiosenne Targi Ogrodnicze

2020-03-23 14:28:40 (ost. akt: 2020-03-23 15:24:55)

Autor zdjęcia: WM ODR

W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa odwołano XII Wiosenne Targi Ogrodnicze „Pamiętajcie o ogrodach”. Impreza planowana była w dniach 25-26 kwietnia w Olsztynie.
W trosce o bezpieczeństwo uczestników Dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie podjął decyzję o odwołaniu XII Wiosennych Targów Ogrodniczych „Pamiętajcie o ogrodach”, które zaplanowane były w dniach 25-26.04.2020 r.

Na targach można było kupić kwiaty rabatowe i balkonowe, rozsady warzyw i ziół, krzewy, drzewa ozdobne i owocowe, a także sprzęt do pielęgnacji roślin.

Prezentowały się gospodarstwa agroturystyczne, instytucje, organizacje i szkoły rolnicze oraz lokalne grupy działania i hodowcy zwierząt.

Stoiska wystawiali też twórcy rękodzieła i sztuki ludowej czy producenci tradycyjnej regionalnej żywności.


Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl

Wszystkie informacje nt. koronawirusa SARS-CoV-2 znajdziecie Państwo w specjalnym serwisie Gazety Olsztyńskiej.

Za sprawą Gazety Olsztyńskiej na Facebooku pojawiła grupa wsparcia:  Grupa Wsparcia, Koronawirus - Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie