Wrócili ze złotymi medalami

2019-11-06 16:14:19(ost. akt: 2019-11-06 16:15:38)

Autor zdjęcia: Archiwum ST "U MIrka"

Dnia 3 listopada pary Szkoły Tańca " U Mirka"spędziły na turnieju w Starogardzie Gdańskim. Nie był to dla nich czas stracony. Zaowocował on dobrymi wynikami.
W IV Memoriale Edwarda Kowalke w kat. 8-9 lat kl.H startowały dwie pary: Igor Oleksiw, Wiktoria Gołębiowska oraz Arkadiusz Pych, Julia Obuchowicz. Obie pary wróciły do domu ze złotymi medalami. W kategorii 10- 11 lat kl. G złoty medal uzyskały dwie morąskie pary: Borys Zacharewicz, Zuzanna Nacewicz oraz Mateusz Oczyński, Nikola Klekowska Ta para poprawiła swój wynik z Tczewa gdzie zdobyła brązowy medal. W kat. 12-13 lat kl. G tańczyli Julian Szczurowski, Aleksandra Andrzejewska. Para zdobyła swój kolejny złoty medal. W kategorii 12-13 lat kl. F startowała nasza para Kacper Pych, Zofia Ukleja. Para uplasowała się na 8 miejscu. Kacper Kozik, Małgorzata Staszan zatańczyli finał w kategorii 14-15 lat kl. E. Para po zaciętej rywalizacji uplasowała się na IV miejscu. W kategorii 14-15 lat kl.D startowała morąska para Olaf Zacharewicz, Klaudia Repka. W stylu standard para nie zakwalifikowała się do finału. W stylu latynoamerykańskim Olaf i Klaudia awansowali do finału i  stanęli na II stopniu podium, poprawiając tym samym wynik z Iławy , gdzie zdobyli brąz.
Gratulujemy dzieciom, rodzicom i życzymy dalszych świetnych wyników w nowym sezonie.