Quantcast

Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości za nami! [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]

2019-06-06 07:12:16 (ost. akt: 2019-09-18 10:02:08)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości dobiegł końca. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!


 • Treść odświeża się automatycznie. Ostatnie odświeżenie: dzisiaj, 14:05

 • 7 cze 2019 07:49
  Zobaczcie co się działo na III Warmińko-Mazurskim Kongresie Przyszłości!

 • 6 cze 2019 20:11
  Szymon Hołownia zakończył swoje wystąpienie, a to oznacza, że III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości dobiegł końca. Dziękujemy, że byliście z nami!
 • 6 cze 2019 19:02
  Przed nami wielki finał - gość specjalny i wykład motywacyjny Szymona Hołowni pt. Jak robić dobrze? Dowiemy się m.in. o tym jak stawiać cele, by wszyscy chcieli do nich dążyć? Jak niechęć, zmęczenie, brak poczucia sensu, przerobić na dobrą energię? Jak zrobić coś z niczego? Jak przełamywać schematy w myśleniu o zewnętrznym świecie, jak sprawniej od innych szukać w nim nisz do własnego rozwoju?


 • 6 cze 2019 18:59
  Szymon Hołownia jest już z nami! Nasz gość specjalny za chwilę pojawi się na scenie!
 • 6 cze 2019 18:50
  Zakończył się panel dyskusyjny dotyczący obronności i cyberbezpieczeństwa. Już niebawem na scenie wystąpi gość specjalny III Warmińsko-Mazurskiego Kongresu przyszłości - Szymon Hołownia!
 • 6 cze 2019 18:29
  "Obronność i cyberbezpieczeństwo – wyzwanie przed każdym z nas!" - Na taki temat toczą obecnie dyskusję: Piotr Gawliczek, NATO (moderator), mł. insp. Leszek Róziecki z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Marcin Jóźwiak, Ekspert dziedziny cyberbezpieczeństwa oraz zastosowania innowacyjnych technologii informacyjno-komunikacyjnych w kształceniu na odległość. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej. Zaangażowany w działania e-learningowych podmiotów międzynarodowych, w tym grup roboczych NATO oraz Konsorcjum Partnerstwa dla Pokoju zajmujących się wspieraniem transformacji systemów szkolnictwa wojskowego (Defence Education Enhancement Program – DEEP) czterech krajów partnerskich NATO: Armenia, Azerbejdżan, Północna Macedonia oraz Ukraina. mjr. Marcin Kobielski z 15. Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej, mjr Andrzej Mularski z 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Wojsk Obrony Terytorialnej


 • 6 cze 2019 17:57
  W 2019 roku obchodzimy 20. rocznicę członkostwa Polski w Sojuszu Północnoatlantyckim. Te dwadzieścia lat obecności Polski w NATO oznaczało dla żołnierzy Sił Zbrojnych RP czas wytężonej służby i dynamicznego rozwoju. Na scenie występuje obecnie Piotr Gawliczek, który kierował ponad pięćdziesięcioma zespołami eksperckimi Sojuszu, związanymi z promowaniem i wdrażaniem systemowych rozwiązań e-learningowych. Profesor Piotr Gawliczek jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, filii w Ełku


 • 6 cze 2019 17:09
  Dobiegła końca dyskusja na temat gospodarki odpadami w Polsce. Obecnie trwa panel pt. "Dolny Śląsk. Zielona dolina żywności i zdrowia"

  W którym kierunku powinny się rozwijać Warmia i Mazury? Gdzie powinno się szukać szans dla regionu i skąd brać przykłady? Swoimi przemyśleniami dzieli się pani profesor Anna Chełmońska-Soyta prorektor do spraw innowacji i współpracy z gospodarką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

 • 6 cze 2019 16:13
  Szkolenie prowadzi również Beata Kapcewicz. Czy sztuka improwizacji sprawdza się w sprzedaży? Okazuje się, że to sposób na lepsze rezultaty


 • 6 cze 2019 16:07
  W sali kongresowej rozpoczyna się kolejna prezentacja. Mówimy o tym, co robić z naszymi odpadami

  Moderator - Dariusz Matlak, prezes Polskiej Izby Gospodarki Odpadami. Uczestnicy dyskusji: Michał Dąbrowski, przewodniczący Rady PIGO, Andrzej Ryński, prezes zarządu Remondis Olsztyn, Bogdana Meina, dyrektor departamentu ochrony środowiska Urzędu Marszałkowskiego, Leszek Rochowicz, prezes Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych RUDNO, Krzysztof Mańkowski, burmistrza Szczytna, Lucyna Kurowska, prezes Total-Eko Organizacji Odzysku Opakowań SA, Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna.


 • 6 cze 2019 15:49
  Trwa szkolenie Andrzeja Cichockiego. Temat? Istota Przywództwa – Skuteczne Przywództwo


 • 6 cze 2019 15:33
  Trwa debata na temat partnerstwa publiczno-prywatnego
 • 6 cze 2019 15:22
  Ryszard Górecki, rektor prof. dr hab. Ryszard Górecki: Powinien być utworzony właściwy, dobry program regionalny na lata 2020-2030

 • 6 cze 2019 15:11
  Andrzej Ryński, członek zarządu Remondis Olsztyn: Właściwa gospodarka komunalna to bardzo istotny, a może i najistotniejszy element ochrony środowiska.

 • 6 cze 2019 15:10
  Za chwilę rozpocznie się również szkolenie Andrzeja Cichockiego - Istota Przywództwa – Skuteczne Przywództwo

  Wystąpi również Kapcewicz, która udowodni, że sprzedaż to sztuka improwizacji, czyli sposób na lepsze rezultaty
 • 6 cze 2019 15:02
  Wracamy po przerwie. Czas na drugą część paneli, prezentacji, szkoleń i warsztatów!

  Tematem kolejnej dyskusji będzie „Partnerstwo publiczno-prywatne - czy warto?”. Głos zabierze ekspert w tym temacie Pan Bartosz Mysiorski z Fundacji Centrum PPP oraz kancelarii Dentons. W dyskusji udział wezmą Tomasz Korczyński, kancelaria Dentons, Joanna Michalska, wicestarosta powiatu olsztyńskiego, Lidia Warnel – wiceprezes zarządu MPEC, Bartosz Gołębiowski, menedżer inwestycyjny w Departamencie Inwestycji Samorządowych PFR S.A, Maciej Kopański, dyrektor ds. rozwoju, ENGIE Polska
 • 6 cze 2019 15:02
  Waldemar Zawiślak, dyrektor sprzedaży EGGER w Polsce: Od samego początku naszej działalności chcemy być dobrym sąsiadem. Chcemy współdziałać z lokalną społecznością i temu właśnie ma służyć społeczna odpowiedzialność biznesu.

 • 6 cze 2019 14:57
  Rafał Szczepański, prezes Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Plusk, Południowej Warmii i Galindii Zachodniej oraz Wiceprezes Zarządu Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie: Mikołaj Kopernik i Gietrzwałd to szansa rozwoju dla naszego regionu. Tylko przez rozwój i ofensywną grę możemy osiągnąć dobry wynik.

 • 6 cze 2019 14:33
  Andrzej Abako, starosta olsztyński: Powiat olsztyński w tej kadencji stawia na przedsiębiorców i rozwój gospodarczy.

 • 6 cze 2019 13:53
  Ryszard Niedziółka, burmistrz Kętrzyna: Jest turystyka, są zabytki, ale w dzisiejszym świecie najważniejsza jest gospodarka

 • 6 cze 2019 13:41
  Teraz głos przejął Pan Martin Wurzl, który jest szefem Centrum Kompetencyjnego ds. Standardów Technicznych w Grupie Egger. Tłumaczem jest Waldemar Zawiślak. Czas na prezentację "Środowisko i zrównoważony rozwój w Grupie EGGER"

 • 6 cze 2019 13:28
  Energetyka komunalna - wyzwania jutra, jak wykorzystać to, co mamy dla ochrony powietrza.

  Dyskusję poprowadził Adam Krzyśków prezes zarządu Warmińsko – Mazurskiej Agencji Energetycznej Sp. z o.o. w Olsztynie. Prelegenci: Paweł Grądzki, członek Zarządu Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich, Zbigniew Chrapkiewicz, prezes Wspólnoty Mieszkaniowej „Śląska 12” w Szczytnie, Krzysztof Kacprzycki, prezesa Polskiej Agencji Energetycznej, Piotr Dardziński, kierownik oczyszczalni Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku, Herbert Bass oraz Krystian Jakubik z Naturspeicher
 • 6 cze 2019 13:21
  Adam Krzyśków, prezes zarządu Warmińsko-Mazurskiej Agencji Energetycznej Sp. z o.o. w Olsztynie: Mamy rozwiązanie, którym możemy się chwalić w całej Polsce!

 • 6 cze 2019 13:17
  Kongres Przyszłości to znakomita okazja, żeby najmłodsi mogli bliżej poznać się z wojskiem!
 • 6 cze 2019 13:03
  Lucyna Kurowska, prezes Total-Eko Organizacji Odzysku Opakowań SA

 • 6 cze 2019 13:02
  Jak zbudować i rozpromować markę miejscowości? Odpowiedzi na to pytanie udziela uczestnikom szkolenia Robert Stępowski.

  Zobaczcie kilka zdjęć z jego wystąpienia!


 • 6 cze 2019 12:48
  Uczestnicy Kongresu mogą wybierać w szerokiej ofercie programowej. Aktualnie trwają panele dyskusyjne i prezentacje.

  I tak, między innymi, Yuri Drabent opowiadał o niesamowitej przyszłości, a prof. Ryszard Górecki, rektor UWM, o roli i zadaniach, jakie ma przed sobą Rada na rzecz rozwoju Północno-Wschodniej Polski.

  Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości to doskonała przestrzeń do dyskusji. Nic więc dziwnego, że w czasie dzisiejszego spotkania zaproszeni goście poruszali tak ważne tematy, jak to, czy przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy? Dyskusję prowadził Krzysztof Kamiński, prezes Alnea, a jej uczestnikami są Maciej Bułkowski (departament społeczeństwa informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego), Piotr Ciosk (prezes zarządu OZGraf), Grzegorz Smoliński (prezes zarządu W-M Specjalnej Strefy Ekonomicznej).

  Tegoroczni goście Kongresu pochylili się także nad problematyką związaną z Energetyką komunalną, pytając o to, jak wykorzystać to, co mamy dla ochrony powietrza.

  Dyskusji przewodniczył Adam Krzyśków (prezes zarządu Warmińsko-Mazurskiej Agencji Energetycznej Sp. z o.o. w Olsztynie). Wśród prelegentów znaleźli się: Paweł Grądzki (członek Zarządu Fundacji Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich), Zbigniew Chrapkiewicz (prezes Wspólnoty Mieszkaniowej „Śląska 12” w Szczytnie), Krzysztof Kacprzycki (prezes Polskiej Agencji Energetycznej), Piotr Dardziński (kierownik oczyszczalni Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Ełku), a także Herbert Bass oraz Krystian Jakubik z Naturspeicher
 • 6 cze 2019 12:39
  Dyskutując o rozwoju regionu i jego przyszłości nie sposób zapomnieć o znaczeniu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. UWM jest wyjątkową uczelnią z ogromnym znaczeniem dla gospodarki regionu. W tym roku obchodzi swoje XX- lecie. Rektor Uczelni profesor doktor habilitowany Ryszard Górecki wygłosił prelekcją pt. Rada na rzecz rozwoju Północno- Wschodniej Polski - rola i zadania • 6 cze 2019 12:27
  Zobaczcie fragmenty konferencji prasowej, która odbyła się podczas III Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości

 • 6 cze 2019 12:17
  Czy Przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy? Dyskusję na ten temat poprowadził Krzysztof Kamiński, prezes Alnea. Uczestniczyli w niej Maciej Bułkowski, departament społeczeństwa informacyjnego, Urząd Marszałkowski, Piotr Ciosk, prezes zarządu OZGraf, Grzegorz Smoliński, prezes zarządu W-M Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

 • 6 cze 2019 12:01
  We foyer Cetrum Konferencyjnego UWM uczestnicy III Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości mogą odwiedzić bardzo ciekawe stanowiska, a tam roboty stacjonarne i mobilne, jeden z nich częstuje słodyczami. Co poza tym? Wirtualna rzeczywistość i... Kolumbia, niezwykły kraj z fantastycznymi krajobrazami od dżungli, poprzez góry i karaibskie plaże, w którym można zaplanować wakacje dzięki Walking For Dreams.

  A dla tych, którzy nie mogą na zbyt długo rozstawać się z pracą, organizatorzy zapewnili na pierwszym piętrze strefę networkingową.
 • 6 cze 2019 11:38
  Oprócz paneli dyskusyjnych organizatorzy III Kongresu Przyszłości przygotowali także warsztaty z ekspertami w swoich dziedzinach. Magdalena Wojtkowiak, trener biznesu, prowadzi właśnie szkolenie pt. Motywujący Lider. Czyli jak skutecznie nie demotywować pracowników?

 • 6 cze 2019 11:20
  Kapituła Grupy WM przyznała jeszcze dwie statuetki specjalne.

  Z rąk przewodniczącego kapituły Jarosława Tokarczyka, Prezesa Grupy WM, nagrody odebrali przedstawiciele Miasta Kętrzyn za Invest in Kętrzyn oraz Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

 • 6 cze 2019 11:16
  - To, co sprawia, że nasza przyszłość będzie na zdecydowanie wyższym poziomie, to inwestycje - mówi Krzysztof Ibisz. - Nie tylko te wielkie, ale i te mniejsze, każda z nich bowiem świadczy o rozwoju. O tym chyba nikogo przekonywać nie trzeba. Gazeta Olsztyńska i Dziennik Elbląski po raz kolejny zaangażowały swoich czytelników oraz internautów, by docenili Inwestycje Roku 2018 w trzech kategoriach:
  społeczna odpowiedzialność biznesu,
  inwestycja przyjazna środowisku
  oraz inwestycje przyjazne rodzinie.

  W kategorii społeczna odpowiedzialność biznesu laureatem nagrody została firma EGGER Biskupiec.

  W kategorii, która jest najbliższa czytelnikom i internautom Gazety Olsztyńskiej - Inwestycja przyjazna rodzinie i mieszkańcom, nagrodę odebrał Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna

  W kategorii Inwestycja przyjazna środowisku zwyciężyła firma Total-Eko Organizacja Odzysku Opakowań SA


 • 6 cze 2019 11:14
  Pewnie każdy z nas zastanawiał się nie raz, jak wyglądać będzie przyszłość. Nasz gość - Yuri Drabent przekonał nas, że będzie niesamowita. To jeden z twórców rynku social media marketingu w Polsce. • 6 cze 2019 11:10
  LIDERZY INNOWACJI 2019 – to kategoria, w której wyróżnione zostaną marki szczególnie wykorzystujące nowe technologie i realizujące innowacyjne projekty.

  Firma Browar Kormoran Sp. Z o.o.
  Firma Dekorglass Działdowo S.A.
  Firma Expo Mazury S.A.
  PPHU PATREX IRENEUSZ SOWA
  Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

 • 6 cze 2019 11:08
  III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości to doskonała przestrzeń do wręczenia wyróżnień – szczególnych wyróżnień, dedykowanych firmom z Warmii i Mazur, które mają największy wpływ na rozwój regionu. Są to marki będące liderami w zakresie przychodów, zatrudnienia, pozyskiwania środków unijnych oraz będące największymi eksporterami w województwie warmińsko-mazurskim.

  FILARY GOSPODARKI 2019 – to kategoria, w której zostaną wyróżnione firmy z Warmii i Mazur.

  Firma AdamS Sp. Z o.o. Sp. K.
  Grupa Żywiec S.A. Browar w Elblągu
  Firma IKEA Industry Poland Sp. Z o.o. Oddział w Lubawie
  Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Giżycku
  Firma SERWISTAL Sp. Z o.o.
  Zakład Urządzeń Technicznych UNIMASZ Sp. z o. o.

 • 6 cze 2019 11:04
  III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości to jedna z najlepszych okazji, by uhonorować ludzi, którzy przyczyniają się do rozwoju naszego regionu.

  Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego wręczy specjalne oznaczenia.

  Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Warmińsko-Mazurskiego jest jednostopniową odznaką stanowiącą wyróżnienie za szczególne zasługi dla rozwoju Województwa Warmińsko-Mazurskiego, wykraczające poza podstawowe obowiązki zawodowe oraz dokonania przynoszące wymierne korzyści dla mieszkańców regionu Warmii i Mazur.

  Wyróżnienia od Gustawa Marka Brzezina otrzymują:

  1. dr Agnieszka Górska – rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Olsztynie
  2. Jarosław Goszczycki – właściciel Piekarni Tyrolska
  3. Władysław Kapusta – kierownik Stacji Dydaktyczno-Badawczej z siedzibą w Bałdach.
  4. Tadeusz Kobus – Wiceprezes ds. ekonomicznych w Warmińsko-Mazurskiej Izbie Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Olsztynie.
  5. Stanisław Szczepkowski – Prezes Grupy Stalmot Spółka Akcyjna w Olsztynie.
  6. Rafał Szczepański – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Plusk, Południowej Warmii i Galindii Zachodniej oraz Wiceprezes Zarządu Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie.
  7. Małgorzata Wasilenko – Dyrektor Biura Regionalnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Brukseli.
  8. Zbigniew Włodkowski - burmistrz Orzysza.

 • 6 cze 2019 11:00
  Yuri Drabent, jeden z twórców rynku social media marketingu w Polsce: Czuć w powietrzu energię!

 • 6 cze 2019 10:36
  Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego: Region ciągle się rozwija i powinno to trwać przez wiele lat

 • 6 cze 2019 10:30
  Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna: Tego typu wydarzenia są nam potrzebne!

 • 6 cze 2019 10:29
  Swoją obecnością zaszczycił gości III Warmińsko-Mazurskiego Kongresu Przyszłości Elmar Brok, członek Parlamentu Europejskiego, który może pochwalić się najdłuższym stażem w europarlamencie, gdzie pracuje od 1980 roku. 13 lat był przewodniczącym Komisji Spraw Zagranicznych, najbardziej wpływowej komisji PE. 18 lat przewodniczył Wspólnej EU-USA Komisji Legislacyjnej. Wiceprzewodniczący Światowego Związku Chrześcijańskich Demokratów. Pełnomocnik Parlamentu Europejskiego ds. Rozszerzenia Unii w 2004 roku, który razem z Gunterem Verheugenem otworzył Polsce drzwi do Unii.
  Elmar Brok spróbuje odpowiedzieć na pytanie, "Jak poradzić sobie z przyszłością?".

  Marek Orzechowski, dziennikarz, wieloletni korespondent TVP w Bonn i Brukseli, wystąpi dzisiaj w roli tłumacza Elmara Broka.

 • 6 cze 2019 10:24
  Nie samymi wykładami i szkoleniami Kongres żyje. Zobaczcie, jakie atrakcje przypadły do gustu najmłodszym jego uczestnikom.
 • 6 cze 2019 10:18
  Trwa wystąpienie doktora Marka Prawdy, od 1 kwietnia 2016 r. dyrektora Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. W latach 2012-2016 Marek Prawda pełnił funkcję stałego przedstawiciela RP przy Unii Europejskiej. Wcześniej był ambasadorem RP w Szwecji i Niemczech.

 • 6 cze 2019 10:08
  Sala Kongresowa jest wypełniona po brzegi. Zebrani goście i publiczność przysłuchują się kolejnym wystąpieniom. • 6 cze 2019 09:58
  Wśród gości dzisiejszego wydarzenia są m.in.: Piotr Grzymowicz, prezydent Olsztyna, Rafał Szczepański – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Plusk, Południowej Warmii i Galindii Zachodniej oraz Wiceprezes Zarządu Fundacji Polskich Kawalerów Maltańskich w Warszawie, a także Margułan Baimuchan, ambasador Kazachstanu. • 6 cze 2019 09:52
  Za nami oficjalne otwarcie Kongresu Przyszłości, poprzedzone przemówieniami marszałka Gustawa Marka Brzezina i prezesa Grupy WM, wydawcy między innymi „Gazety Olsztyńskiej”, „Dziennika Elbląskiego”, Jarosława Tokarczyka.

 • 6 cze 2019 09:41
  III Kongres Przyszłości prowadzi niezawodny w tej roli Krzysztof Ibisz

 • 6 cze 2019 09:33
  Specjalnie dla tych osób, które nie mogły przyjechać do Centrum Konferencyjnego UWM, nadajemy relację. Bądźcie z nami!
 • 6 cze 2019 09:13
  Jeszcze kilka minut i rozpoczniemy największe wydarzenie w Polsce - III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości
 • 6 cze 2019 09:11
  Pamiętacie, że na naszym Kongresie będzie również wojsko? Kilka minut temu przyjechały pierwsze jednostki!

  Fot. Beata Smaka
  Przedszkole Szesnastka w Olsztynie, grupy: Dzwoneczki i Gwiazdeczki

 • 6 cze 2019 09:06
  W Centrum Konferencyjnym pojawiają się specjalni goście naszego Kongresu oraz uczestnicy dzisiejszych wydarzeń.


 • 6 cze 2019 09:02
  Na III Warmińsko-Mazurskim Kongresie Przyszłości jest już coraz więcej gości!
 • 6 cze 2019 08:22
  Od godz. 8:00 trwa rejestracja uczestników w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM

W trakcie debat zastanowimy się nad przyszłością naszą i naszego środowiska. Sprawdzimy, jak nowoczesność może iść w parze z dbałością o środowisko. Za cel postawimy sobie wyzywanie - alternatywne źródła energii. Nie zapominamy również o promocji nowoczesnych technologii. Przybliżymy możliwości wynikające z robotyzacji procesów, aby przedsiębiorstwa rozwijały się z duchem czasu, zwiększały produkcję i własną konkurencyjność.

Bez rozwoju regionu, a tym samym firm, które tu działają ani rusz, więc nie zabraknie tematów dotyczących HR, wspierania i rozwoju przedsiębiorczości. Chcemy ustalić kierunek działania, by nam wszystkim na Warmii i Mazurach żyło się tylko lepiej.

Każdy wie, że rozwój zawodowy czy osobisty jest bardzo ważny. Życie się zmienia i my musimy podążać za tymi zmianami. Dlatego też warto zainwestować w siebie, swoich pracowników, byśmy nadążali za trendami. Nie zostawajcie w tyle! Dowiedzcie się co w trawie piszczy. Podczas szkoleń swoim doświadczeniem podzielą się oraz przekażą potężną dawkę wiedzy i inspiracji znani motywatorzy i eksperci.

Bądźcie z nami, niedługo zaczynamy relację na żywo z III Warmińsko-Mazurski Kongresu Przyszłości!


Partnerem wydarzenia jest m.in.:
https://m.wm.pl/2019/09/orig/elk-tu-wracam-577912.jpg


Kongres sponsorzy

Polub nas na Facebooku: