Oświadczenie Dariusza Rudnika w sprawie awantury medialnej powstałej po emisji audycji „My, Wy, Oni”

2019-03-21 09:10:31(ost. akt: 2019-03-21 09:18:37)
Dariusz Rudnik, radny PiS

Dariusz Rudnik, radny PiS

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Radny postanowił odnieść się do informacji, które pojawiły się w mediach po jego wypowiedzi na antenie Radia Olsztyn. W audycji radny mówił m.in. o zarobkach nauczycieli.
W oświadczeniu czytamy:

"W związku z nagonką medialną rozpętaną przez stację telewizyjną Polsat News i inne media ogólnopolskie oświadczam:

Od ponad trzydziestu lat jestem nauczycielem. Kiedy pracowałem w szkole, w czasach rządów PO-PSL, widziałem jak sprawy oświaty i edukacji były spychane na margines. Spowodowało to drastyczne obniżenie statusu nauczycieli. Rząd Prawa i Sprawiedliwości podejmuje ogromne i skuteczne wysiłki, aby poziom uposażeń i warunków pracy nauczycieli realnie podnieść.

Moja wypowiedź, w audycji „My Wy Oni” Radia Olsztyn, wyrwana z kontekstu gorącej dyskusji, została przeinaczona i głęboko zmanipulowana. W czasie mojej działalności społecznej wielokrotnie udowodniłem że z pełnym zaangażowaniem i determinacją zabiegam o sprawy moich koleżanek i kolegów nauczycieli. Jestem pewien, że Ministerstwo Edukacji Narodowej znajdzie rozwiązanie problemów, również finansowych, które dotykają polską edukację.

Dariusz Rudnik"

Komentarze (22) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Antek #2701684 | 81.190.*.* 22 mar 2019 08:26

  Gazeto Olsztynska, dlaczego nie wrzucilaś tego „oświadczenia” na FB?

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

 2. rozpasany rudnik #2701683 | 83.9.*.* 22 mar 2019 08:26

  Rudnik, czemu od lat nie wpisywałeś prywatnego samochodu do oświadczenia majątkowego? Był za drogi względem dochodów? Czy o coś innego chodziło? Może zarejestrowałeś go na syna?

  Ocena komentarza: warty uwagi (5) odpowiedz na ten komentarz

 3. pja ki #2701671 | 83.9.*.* 22 mar 2019 08:13

  Panie wuefista, wszyscy dobrze wiedzą, że chapiesz teraz ile możesz w OHPie i, że jako wuefista mógłbyś marzyć tylko o takich zarobkach, dodatkach, nienormowanym czasie i służbowym SUBARU. Zero umiaru i refleksji.

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

 4. Katon M #2701404 | 83.6.*.* 21 mar 2019 17:51

  Proponuję hasło na teraz i na przyszłość.. "Lanie wody wyszło z mody" ....a jeżeli już, to wyjątkowo w Hayd Parku i tylko 1 kwietnia ..na prima aprilis . Każdego mówcę ..a w szczególności polityka ..każdego "władcę "..od góry do dołu, tępić za każdą wypowiedź nie mającą pokrycia w faktach ,w realnej rzeczywistości , za każde najdrobniejsze kłamstwo i nic nie znaczące wypowiedzi .Nie ma innej drogi do normalności i eliminowania tzw. "osobistości" i "gwiazd" medialnych nie wnoszących niczego poza chaosem do naszego życia ..a żyjących dla własnej chwały ..którzy traktują innych jak cymbały ..żyjących dla własnej sławy a Naród ma służyć do im zabawy ...Hm ..zastanawiam się tylko ..czy to marzenie nie jest utopią...?..jako że tego (dr.......a) nazbierało się już niewyobrażalnie dużo. ps. swoją droga to w każdym mieście wojewódzkim przydał by się taki "Hayd Park"....gdzie każdy mógłby dać -niczym nie skrępowany -upust swoim refleksjom.... nie tylko dla zdrowia psychicznego .

  Ocena komentarza: warty uwagi (9) odpowiedz na ten komentarz

 5. ll #2701360 | 5.172.*.* 21 mar 2019 16:45

  No to nam yntelygent błysnął intelektem , no cóż jaki pan taki kram ! Bo im się to teraz wszystko kur...a należy !!

  Ocena komentarza: warty uwagi (7) odpowiedz na ten komentarz

Pokaż wszystkie komentarze (22)