Nadal szukamy Dziewczyny Lata

2018-07-27 20:18:01 (ost. akt: 2018-07-27 19:53:32)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Natalia Grala z Giżycka postanowiła zrobić sobie prezent na 30. urodziny i... wzięła udział w naszym konkursie. A my przypominamy, że głosowanie kończy się 12 sierpnia.
Natalia Grala z Giżycka z zawodu jest farmaceutką. Jednak dwa lata temu postanowiła postawić wszystko na jedna kartę i zmienić swoje życie. I udało się! Teraz jest instruktorką fitness oraz trenerem personalnym. — Klub prowadzę wraz z mężem. To właśnie on zachęcił mnie, żebym wzięła udział w tym konkursie — opowiada z uśmiechem.

Natalia jest kolejną kandydatką do tytułu „Dziewczyna Lata 2018”. — Zdążyłam jeszcze się załapać na ten konkurs, bo 30 lat kończę 20 sierpnia — opowiada. — Jak się czuję u progu trzydziestki? Przede wszystkim dojrzale i świadomie. Niczego w życiu nie żałuję.

Natalia podkreśla, że cieszy się każdym dniem życia. Praca dla Natalii jest także jej pasją. Po wyczerpujących ćwiczeniach nasza kandydatka lubi wypoczywać w towarzystwie dwóch psiaków wziętych ze schroniska.

A jak prezentuje się aktualny ranking? Według danych z wczoraj, na prowadzeniu pozostaje Izabela Węglarczyk z Kętrzyna. Na drugiej pozycji prezentuje się Patrycja Maja Brudzińska z miejscowości Wymój, a trzecią pozycję zajmuje Sandra Wiśniewska z Lipowa.

W konkursie mogą brać udział kobiety w wieku 18-30 lat. W danym powiecie w zabawie mogą uczestniczyć osoby zameldowane na jego terenie. E-mail powinien zawierać zgodę na wykorzystanie wizerunku na potrzeby konkursu i akceptację regulaminu.


Tytuł „Dziewczyny Lata” w danym powiecie otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. Tytuły zostaną przyznane w powiatach, gdzie będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń kandydatki uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.
Tytuł regionalny otrzyma kandydatka, która uzyska największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Głosowanie potrwa do 12 sierpnia do godz. 23.59. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto. Na nasze zwyciężczynie czekają atrakcyjne nagrody.
2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.