Przed nami druga edycja gali Fight For Victory Węgorzewo

2018-01-03 12:00:00(ost. akt: 2018-01-03 14:23:08)

Autor zdjęcia: Materiały promocyjne organizatora

20 Stycznia odbędzie się druga edycja gali Fight For Victory Węgorzewo. Zawodnicy z MMA Fight Club Węgorzewo ponownie zmierzą się z rywalami z innych klubów.
Czeka nas porcja ekstremalnych wrażeń sportowych. 20 stycznia o godzinie 19.00, w hali węgorzewskiego gimnazjum po raz drugi odbędzie się gala Fight For Victory Węgorzewo. Walki toczone będą na zasadach MMA, Kick-boxingu i K1. Swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy z MMA Fight Club Węgorzewo, którzy zmierzą się z zawodnikami z innych klubów.

— Wielkie emocje z pewnością towarzyszyć będą walce wieczoru — mówi Andrzej Wysocki, trener MMA Fight Club Węgorzewo i inicjator gali. — Główną walką ma być pojedynek o Pas Międzynarodowego Mistrza Polski, jako eliminator o Zawodowe Mistrzostwo Europy w Kick-boxingu w formule full-contact.

To jednak nie koniec atrakcji, jakie organizatorzy szykują w ramach nadchodzącego wydarzenia. Na bieżąco śledźcie szczegóły z przygotowań i najświeższe informacje dotyczące gali na facebookowej stronie wydarzenia: Fight For Victory Węgorzewo. CWKS Vęgoria Węgorzewo i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie zapraszają na emocjonujące widowisko.

Kontakt odnośnie wydarzenia: tel. 692 619 950 (Andrzej Wysocki).
Organizatorzy: CWKS Vęgoria Węgorzewo, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Węgorzewie.
Bilety są do nabycia w biurze Vęgorii (budynek ekomariny) oraz Sklepie Sportowym (przy ul. Grunwaldzkiej 1)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij